Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fecó programja - visszavenni...

Fecó programja - visszavenni a nagy keresztény agymosásból? Ezt milyennek gondoljátok? Esetleg visszajöhet ide még a józan ész?

Figyelt kérdés

Most hirtelen mondott 2 értelmes dolgot Fecó, az eddigiekben nem hallottam tőle ilyeneket, de szóval hogy végre a helyére kellene tenni az oktatást is, és az idióta erkölcstanuk helyett inkább kötelező jelleggel angol nyelvet magas szinten, és hogy MINDEN iskola egyforma állami támogatást kapjon (stb).


Ez azért meglepett engem, de tudtátok, hogy az egyházi fenntartású iskolák magasabb állami támogatást kapnak, mint a "sima" államiak? Ez nem durva szerintetek? Én rendesen ledöbbentem ...

Egyszerűen fogalmazva: ha szerencsétlen tizenéveseket nem nyomorgatják az erkölcsi maszlagukkal, akkor az az iskola nem kap akkora támogatást!? háááát ....


Úgyh ez most speciel nagyon ésszerű ötlet, nekem tetszik!


Aztán meg a mai világban tán végre természetesnek kellene lennie az angol nyelv ugyan olyan szintű ismeretének, mint a magyarnak (sztem), lévén hogy anélkül egyszerűen nem boldogul ma már senki a világban.


Nektek milyennek tűnik ez a gondolat vagyis tervek?


2013. dec. 3. 07:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

a harmadik gondolat, ami tetszik: nem lehetne végre a történelem-oktatást is úgy reformálni, hogy ne Trianonnal tömjék már egyfolytában szegény fiatalok fejét,m és nem lehetne végre esetleg előre tekinteni és esetleg végre előre irányba is haladni, a múlton való siránkozás helyett?


nos, azért sztem ez 3 igen racionális és igen időszerű változtatási terv, én ebben nagyon támogatnám, mert Fecótól függetlenül, nem látok egyetlen ellenérvet se, viszont nagyon nagyon hasznosnak tartanám!

2013. dec. 3. 07:26
 2/16 anonim ***** válasza:

Eddig is tudtam, hogy a Fidesz nagyobb állami támogatást ad az egyházi iskoláknak, mint az államiaknak. Ezt tette már az előző kormányzása alatt is. Amikor az MSZP lecsökkentette az egyházi iskolák támogatását is annyira, mint amit az állami iskolák kaptak, a Fidesz felháborodott rajta.

Ebben egyetértek Gyurcsánnyal.

A történelem oktatást pedig a Fidesz megváltoztatja. A most létrehozott kutató intézet majd az ő szemszögükből fogja oktatni a történelmet.

2013. dec. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebben én is egyetértek Gyurcsánnyal. Amerikában sem kapnak az egyházak állami támogatást, hanem eltartják magukat ahogy tudják. Ami viszont nagyon nem tetszik a programjukban az a "segíjek" növelése, ha még azt is beszuntetné rá szavaznék.
2013. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"ne Trianonnal tömjék már egyfolytában szegény fiatalok fejét"

Szerintem ezt pont nem viszik túlzásba, vannak dolgok, akiket viszont igen, azokat konkrétan az agyba égetik....

2013. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fecó??? Mármint Gyurcsány? Ő nem Fletó? A kérdést elolvasva nekem Balázs Fecó ugrott be.
2013. dec. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"Esetleg visszajöhet ide még a józan ész?"...Hát Gyurcsány személyében biztos hogy nem.
2013. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

az FLETÓ, vázz! :D

Ezerszer inkább a kereszténység és az hittan, mint a holokamu, meg a multikulti...

Kurcsány failed, jöhet a következő.

2013. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy szerintem nem a "trianonozás" túlzásba vitele a jellemző, hanem sokkal inkább egy H - betűs dologé. Már állítólag odáig mennek, hogy kötelező auschwitz - i látogatásra akarják vinni az iskolásokat.

Az is tetszik, hogy változtassunk a történelem tanításon, ne a múltba révedjünk. Értem, történelem oktatás múlt nélkül, világos.


Az egyház nekem se a szívem csücske, de az egyházi iskolák általában erősek. Nagyon sok komoly embert ismerek aki ilyenben végzett. Ehhez nem feltétlenül kell vallásosnak lenni. Az angol oktatás erősítése okos dolog, de ezzel Gyurcsány feltalálta a meleg vizet, valamint ő is vehetne leckéket, mert hallottam angolul interjút adni...


Egyébként nyelvet otthon, önállóan is lehet tanulni, ha valaki akar is tanulni. Ez a mindenáron kötelező nyelvoktatás ismerős régről. Nem is tanulta meg gyakorlatilag senki az oroszt.


De mindent egybevetve remélem Gyurcsány olyan tíz évig még legalább nem lesz olyan helyzetben, hogy kamatoztassa nagyszerű ötleteit.

2013. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem "Fecó" a cionista bizniszszekta hitgyüli agymosására gondolt.

Németh Sándor és rángatózó, szentlélek (?) által "megszállt" agymosottjai.



Megjegyzem a zsidó Lauder iskolánál minden rendben?

Ott nem folyik agymosás? Az rendben van?

A zsidó vallás színtiszta igazságot mond?

Mióta lett Fletó zsidó vallású?

2013. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek Gyurcsány Ferenc úrral.


32/F

2013. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!