Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emós szeretnék lenni! Belső...

Emós szeretnék lenni! Belső okok miatt, nem divatból! Milyen cuccokat szerezzek be, hajamat feketére kell festenem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már nevetséges. Most egy kicsit mélyebb korszakodat éled, mindenkivel megesik, veled is lesz még ilyen, nem is egyszer. Ne legyél emós csak azért, mert azt hallottad, hogy ők depresszívek és mivel perpillanat te is ilyen vagy, ezért neked is közéjük kell állnod. Nem lesz attól jobb neked, hogy emós leszel, ugyan úgy rossz lesz, de legalább még hülyének is fognak nézni, hogy csak úgy hirtelen emós lettél.
2014. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a külső számít. :)
2014. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát az emósok sokat depiznek szerintem ne legyél ez mert az emberek nem szeretik ha a másik szomorú
2014. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legelső sorban szerezz be egy kötelet...
2014. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem ezeket, elképesztően darabokra tört az életem mostanában, még sem leszek soha ilyen kis b**i emó...
2014. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jót vihogtam a kérdésen, ha másra nem is volt jó, erre igen. :D
2014. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!