Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wowban mitől pvp vagy pve egy...

Wowban mitől pvp vagy pve egy cucc? Magem van, azt mondták szerezzek rá pve cuccokat. Help pls :D

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki elkezdene ész osztani, van életem, munkám, családom, feleségem, barátaim. Igen wowozok, ha nem tetszik valakinek, hogy egy idegen hogy éli az életét harapjon a hasába, nem fogok miattad változtatni :D
2011. szept. 25. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen értelme a megelőző kommentednek :)

SZEREZZ EGY ÉLETET

Awww yeahhhh.

Nem vagyok egy nagy WoW guru de néhány másik játékban a PVE annyit tesz hogy sokat sebzel és a sebzésed egy részét healeled, azaz vamp itemek. Gondolom a wow magenek ez annyit tesz hogy olyan cucc amitől kb 1 ütés 1 creep.

2011. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a legfőbb különbség az hogy a PVE cucc soha nem ad resilence-et. A PVP cuc amit bg-n szerzett dolgokért veszel meg a PVE amit pedig dungeonokból, instákból. Am melyik kieggel játszól milyen patchen? esetleg melyik szerveren?


Mert én wotlk-ba gondolkodtam, a cataclysmhez nem értek.


Ha valami kérdésed van még írj bizalommal.

2011. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az első válaszának kb semmi köze nincs a wow-ban lévő pve/pvp-hez xD
2011. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Catában is ami PVP, az Resilience-t is ad, ami PVE az meg bármi mást, de resit nem.
2011. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy kocka vagyok, de a felét nem értettem, amit előttem írtak xD
2011. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves előző, elég nagy ellentmondás amit írsz xD
2011. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!