Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak honnan van energiá...

A lányoknak honnan van energiájuk ennyi piszkálódásra?

Figyelt kérdés
Másfél hete járunk iskolába de már piszkálják egymást. Meg úgy általában folyton pletykálnak áskálódnak, összevesznek, kibékülnek, kicsit megtépik egymást stb. Nekem biztos nem lenne idegrendszerem ilyenekhez még a tanulás mellett, de amúgy se. Most ez lételemük, vagy csak egyszerűen szeretik? Sose értettem. Lányok, a Ti álláspontotokra is kíváncsi lennék.
2014. szept. 10. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, miért csinálhatják ezt. Szerintem a férfiak egyébként is könnyebben beszélik meg a dolgokat, ha pedig nem tudják megbeszélni, akkor annyiban hagyják, és nem áskálódnak annyit hónapokkal később is. Legalábbis én így látom. Lány vagyok, de már én is unom, pedig még csak szeptember van. Ez az utolsó évünk, rengeteg tennivalóval, döntéssel, amit közösen kellene meghozni, de ha így haladunk, májusra ki fogok készülni idegileg.
2014. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vérükben van XD

A fiúk hamar elintézik a nézeteltérést, pár ütés.

A csajok titokban szervezkednek, pletykálnak...

2014. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén lány vagyok, és én is utáltam ezt. Nem is voltak sohasem lány barátaim, pont emiatt. Fiúk közt mindig is jobban éreztem magam, sosem kellett azon aggódnom, hogy mikor kezd majd nyavalyogni az egyik vagy pattogni.


Habár így a középiskolában nem nagyon tapasztaltam ezt, ami zavaró a mostani lány osztálytársaimban, az a feltűnési viszketegségük. Szándékosan olyan hangosan röhögnek és üvöltözve kommunikálnak egymással, hogy megsüketül mindenki körülöttük.


Egyébként meg szerintem ez a pletyka-áskálódás-gyilkoljuk-egymást kombó elég szánalmas. Látszik, hogy milyen minőségű életet élnek.

2014. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden bolond ilyen kis űzött, nem kell lánynak lenni hozzá.
2014. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Fiúk és lányok között is vannak ilyenek.
2014. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, de nálunk fiúknál ez csak ugratás, senki nem szívja mellre.
2014. szept. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!