Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolog az, ha valaki...

Milyen dolog az, ha valaki megbámul valakit akin valami szokatlan van, amiről ő nem tehet?

Figyelt kérdés
Rosszindulatú dolog ez nem?
2014. szept. 12. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
De.
2014. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Az, és az emberek zöme ezt teszi, és a bámulásnál még ocsmányabb az aki megjegyzést is tesz hangosan, vagy a szemedbe röhög.
2014. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem az, sima emberi reakció, hogy megbámulod. Engem nem zavar, hogy megbámulják a 30 centis hegemet :D
2014. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Az természetes, hogy az ember észreveszi azt, ami fura, eltérő.

Bámulni viszont bunkóság és nem illik.

Diszkréten is meg lehet valakit nézni. Aki bámul, az nem tud viselkedni.

2014. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is megbámulnak, viszont rajtam nincs szokatlan, amiről nem tehetek. Szívesen megkérdeztem volna egy nőt, hogy nem sértődök meg, csak mondja el őszintén, hogy mit néz, mi fura rajtam.
2014. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utálatos dolog.

Azért van, mert ha valaki az átlagostól eltér, akkor az már furi; mert félnek tőle - ismeretlenül is -; mert "jobb" a másik problémáján rugózni. Csak arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen bámulósak miért nem fogják föl, hogy őket is érhet probléma bármikor, akkor arra hogyan reagálnának (a viszont bámulásra)? Jobb lenne, ha bámulás helyett segítenének az arra rászorulón (pl.: azzal, hogy nem szekálják a bámulással, a beszólogatással, nevetgéléssel).

2014. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!