Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha az iskolátokban...

Kamaszok, ha az iskolátokban történik valami szokatlan, jelentősebb dolog (pl. baleset, nagyobb verekedés) mennyire szokott érdekelni titeket?

Figyelt kérdés
Milyen gyorsan informálódtok, tudtok meg róla dolgokat, és mennyire szoktak érdekelni a részletek?
2014. jan. 16. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak akkor érdekel, ha ismerőseim érintettek benne. Különben csak felszínesen az esemény lényegét megtudom nyilván hamar, de egyáltalán nem kérdezgetek utána.
2014. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére eddig nem volt rá sok példa,hogy baleset történt volna,de pár percen belül megtudtam,hogy ki meg,hogy mi történt. Erre mióta itt vagyok (6év) három eset volt, abból kettő érettségi közben.

Verekedés se túl sok volt,még ilyan 9-10.-es korunkban fordult elő. Akkor is pár percen belül hívtak,hogy menjek már ,mert xy összeveszett és tépik egymást és csináljak valamit. Azóta nem történt verekedés a suliba.


Nem vagyunk túl nagy gimi,szóval. A szomszédos szakközépbe már annál inkább. Onnan viszont csak néha mesélnek,hogy 'képzeld ez meg az történt' meg ott fenyegetik egymást az emberek meg ilyeneket mesélnek,na most,hogy ebből mi igaz azt nem tudom.


Engem szokott érdekelni bárkiről is legyen szó, de nem szoktam kérdezgetni,ha elmondják elmondják,ha nem nem.

2014. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában érdekel kivéve ,ha kicsikkel történik.


Elég gyorsan.

2014. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Hat mivel mindenkit ismerek a suliban es mindenki engem, altalaban erdekelni szokott.Es gyorsan informalodok.Van olyan is, hogy olyanrol tudok, amihez semmi kozom, de nem is erdekel:DD
2014. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Minden információ eljut. Baleseteket leszarom.

De az, hogy ki vert meg kit érdekel.

2014. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekel, mert ritkán történik ilyesmi. :D

Nagyon gyorsan eljut hozzám minden info.

2014. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában megtudom az ilyeneket.
2014. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
14%
Mivel népszerű vagyok,tudok mindenről,de nem érdekel .Csak akkor ha a barátomról vagy az osztály társaimról van szó.
2014. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
utolsó ebből látszik hogy nem vagy népszerű mert aki az az nem hangoztatja :D
2014. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Amikor én jártam középsuliba,volt hogy minden héten majdnem kint volt nálunk a rendőrség.Lopás,verekedés,drog stb... Aki látta az osztály vigyázz című filmet, na az passzolt az én sulimra, csak nálunk nem voltak négerek :D
2015. jan. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!