Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, ha valaki...

Miért lehet az, ha valaki mindig szomorúnak meg komornak tűnik, társaságban is és mindenhol?

Figyelt kérdés

Egy 17/F akit sose látni nevetni, meg semmiféle érzelmet az arcán a komorságon és bánaton kívül, iskolában meg amikor ül a padban órán könyököl a padon hogy eltakarja a száját meg az arcát a többiek elől. Ha meg valaki szól hozzá halk, rövid válaszokat ad, néha kicsit mintha összefüggéstelenül is beszélne.

Mit gondoltok egy ilyenről?


2014. szept. 12. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát fura..nem valami társasági ember :D
2014. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem az első gondolatom az volt, hogy az osztálytársadat valami nagyobb szomorúság esetleg trauma érhette, amíg még a mai napig megviseli.

Próbáld tőle megtudni,de csak finoman kérdezd tőle.

Ha nem akar válaszolni, vagy azt mondja, hogy semmi baja nincs akkor elképzelhető, hogy valami rossz dolog történt vele.

2014. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van boldog élete. Lehet valami trauma érte.
2014. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezen nyílik meg mások előtt vagy már van egy privát baráti köre, akikkel jóban van, mások felé pedig nem szívesen nyit. Egyébként nekem is van egy ilyen évfolyamtársam spanyolon, aki pontosan ugyanígy viselkedik, őt Boldinak hívják. Persze, mi kisebbek vagyunk.
2014. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy intézetben kezdte

vagy lesz*rták csecsemú- és gyerekkorában a szülei


nemrég olvastam pl árva gyerekek nem tudna mosolyogni, mert anno nem tanulták meg mi az, mert senki nem szerette őket

2014. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Biztos gondjai vannak.

Nem piszkálják az iskolában?

Mert lehet attól is,illetve lehet családi problémája is.

2014. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. A helyében nem tudok beszélni, de én utálok élni és nem tudom kifejezni magam.
2014. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!