Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg rockot hallgat a csaj...

Tényleg rockot hallgat a csaj vagy nem tudatosan hord zenekaros pólókat?

Figyelt kérdés
láttam a suliban egy 13 éves csajt, akin Gun N' Roses-os póló volt. azóta figyelem: szinte minden nap AC/DC-s, Aerosmith-es, Metallica-s pólókban jön, de másképpen átlagosan öltözködik (farmer, szoknya, kardigán, félcipő, stb.) akkor most ő rocker vagy mi? mert szivsen megismerném, már csak barátkozás szempontjából, hisz a rockereknek össze kell tartaniuk! :)

2014. szept. 12. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, de lehet hogy nem rocker csak szereti azokat a zenéket, nem?
2014. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mármint én is úgy értettem, hogy rock zenét hallgat, nem az öltözködésére, mert az nem rockeres, a pólókat leszámítva.
2014. szept. 12. 22:42
 3/19 anonim ***** válasza:
Azt hallgat, amit akar. Én repper cuccokba járok, de imádom az északi metált meg sok olyan zenét, amit senki se gondolna.. nincs ebbe semmi rossz.
2014. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nyilván szereti
2014. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Simán lehet, az ember nem feltétlenül követi a kedvenc zenei stílusának öltözködési kultúráját.


Én is a rockot preferálom, közben a ruhatáram meg farmernadrágokból és kötött pulcsikból áll.


Két pillanatba telik kideríteni, hogy tényleg rajong-e értük. Beszélgetésbe elegyedsz vele, megdicséred a pólóját, elmeséled, hogy ők a kedvenc bandád és a reakciójából/válaszából kiderül a válasz a kérdésedre.

2014. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan szereti az ilyen zenét . Különben nem lenne minden felsoje ilyen. Sok sikert az ismerkedeshez!
2014. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A fene mondta, hogy rossz! Sőt! annyira kevés rock zene kedvelőt ismerek, hogy foggal körömmel kapok az után, aki szereti a rockot.

csak az a gond, hogy elég abszurd, hogy ennyi idősen szeresse a rockot.... és ha csak divatból van rajta a the rolling stone logója a blúzán, akkor cse.zhetem, mert megszólítottam egy hisztis tini piicsát, aki leszól hogy már miért hallgatna ő rockot (közben ott virít a logó a blúzán), találkoztamilyen esettel már

2014. szept. 12. 22:53
 8/19 A kérdező kommentje:
de ha ti azt mondjátok, hogy biztosan szereti a rockot és nem csak véletlen egybeesés a sok zenekaros póló, akkor hétfőn beszélek vele.
2014. szept. 12. 22:55
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is szeretheti.

Biztos ismeri a megnevezett együtteseket, hiszen az túl nagy véletlen lenne, hogy mindig csak olyan pólók tetszenek neki.

2014. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti szereti. Amúgy miért ne szerethetné ennyi idősen? :D Nekem is akkor volt a rocker korszakom, azóta lassan áttértem a metálra (de a rockot is szeretem persze:))
2014. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!