Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért érezheti...

Sok ember miért érezheti feszültnek magát a társaságomban, meg a közelemben?

Figyelt kérdés
Csúnyának tartanak eléggé az emberek, mindkét nemből, ez is lehet az oka?
2014. szept. 13. 11:56
 1/2 Masked Magician ***** válasza:

A csúnyaság nem épp külső függő.

Ha te elfogadod magad és vidám kisugárzású vagy akkor senkise fogja nézni a külsőd. Ha viszont negatív vagy akkor csak tetézi a külső hiányosságokat.

szóval légy pozitív.



Hogyha pedig egy villanyoszlop, esetleg villamos szék vagy akkor minden meg van magyarázva, miért olyan feszültek az emberek a közeledbe :D

2014. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, pl. rám pl sokan mondják, hogy szép vagyok, bevallom, én is annak tartom magam (:D), de mégis mindig érzem ezt a feszültséget a levegőben másokkal, amiről te írsz. Ennek semmi köze a viselkedésükhöz, sőt szerintem az átlag ember előbb megkedvel egy előnytelen külsejű másik embert, pont azért, mert az tökéletlen, mint ők maguk is (persze, a szép ember is tökéletlen, csak azon nem látszik elsőre) és nem töri le a szarvukat, nem érzik magukat mellette tökéletlennek, kb. egy szinten vannak.

De már azon is gondolkodtam, hogy lehet mások nem is feszültek, hanem én vagyok az és azért érzem, mintha mások lennének...

2014. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!