Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan sokan csak...

Most komolyan sokan csak önsajnáltatásból járnak ide?

Figyelt kérdés
Már többször tapasztaltam , hogy sokan feltesznek egy kérdést esetleg mesélik el a saját sztorijukat amire többen reagálnak segítö szándékkal vagy mesélvén el saját történetüket a témával kapcsolatban , hogy velük is megtörtént és nekik , hogyan sikerült túllépni a dolgon. Ezek a kommentek szemlátomást rendre levannak pontozva de aki pátyolgatja , szánakozik az meröben hasznos válasznak itélik. Mintha a kérdésre nem is választ csak együttérzést megerösítést várnának vagy egy vitában azt hogy neki adjanak igazat?
2014. szept. 14. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok ember magányos, pedig szükségük lenne arra, hogy valakinek elmondják a problémájukat, valaki megvigasztalja őket. Ezért írnak sokan ki ilyen kérdéseket; egyrészt jó, mert névtelenül kiírhatják magukból a bánatukat, másrészt kapnak valami vigasztalást, ami erőt adhat.

Szerintem kb ezért.

2014. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan tényleg így vannak, hogy igazából nem is kérdést tesz fel, csak megerősítést vár, aztán meg jön az anyázás, meg a duma hogy "nem ilyen kommenteket vártam".
2014. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!