Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavar a fütyülés - a kollégám...

Zavar a fütyülés - a kollégám folyton fütyül - megkérjem, hogy ne tegye - hogyan?

Figyelt kérdés

Valami miatt nagyon zavar a fütyülés (nem tudom miért) és egyik kollégám állandóan fütyül. Reggel beérek és estig azt az idegesítő fütyülést hallgatom. Neki a zene a vérében van így neki a fütyülés olyan, mint másnak a levegővétel... De én ott tartok, hogy lassan a bolondok házába visznek, ha még sokáig ezt hallgatom.

Ő egy távolibb kolléga, ami azt jelenti, nem egy helyen, de egy térségben dolgozunk, így egymás nevét se tudjuk és kb egyszer beszéltünk 2 mondatot, amióta ott vagyok. De én, ennek ellenére, fontolóra vettem, hogy szólok neki... Csak

1. Ettől megsértődhet

2. Ez olyan, mint a lábrázás; hiába szólsz rájuk, 2 perc múlva újra csinálják

3. Nem akarom, hogy ez, hogy utálom a fütyülést, elterjedjen rólam

4. Nem közvetlen kolléga, akinek mégis jobban elmondhatom az ilyet

Szerintetek szóljak neki vagy inkább ne? Második esetben hogy tudnék megbarátkozni a fütyüléssel?

Illetve, ha szólnom kéne, mondjam el őszintén, hogy zavar vagy hivatkozzak inkább orvosi gondra (és mire)?

Tudom, ez a világ egyik legidétlenebb kérdése, csak ez nálam olyan mint másoknál az ujjropogtatás, a szipogás, a krákogás, az orrtúrás, a tollkattogtatás, a lábrázás, stb nézése/hallása - idegesítő és egyesek a falra másznak tőle.



2014. szept. 14. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi suliban azzal viccelődtünk, hogy a tanár így szól a diákra, aki órán fütyürészik: "Álljon fel a fütyülő!" Ha ezt bevezeted a köztudatba, rajta fognak röhögni minden alkalommal. :)
2014. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Abbahagynád a fütyülést, légyszi?" hozzáteheted hogy mostmár elég volt, vagy ilyenek, másokat is tud zavarni, ha egész nap megy, nem csak azokat, akiket alapból is irritál.
2014. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!