Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne zavarjon a fütyülés?

Figyelt kérdés
A gimnáziumban szünetben folyton fütyültek. Az egyetemen is. Engem meg zavar. Nem tudom miért, kiskoromban imádtam, sőt én is fütyültem, de most borzasztóan zavar. Az a gond, hogy hiába szólsz rá az emberkére, hozzá van szokva és öt perc múlva újra fütyül. Van egy kollégám most, aki megállás nélkül fütyül és az idegeimre megy. És ezen változtatni szeretnék, mert az utcán mindig fütyül valaki, a munkahelyen is és, ha ez folyton zavar, előbb-utóbb a sárgaházban kötök ki, mert vagy belehülyülők vagy valamelyiknek egy tampont dugok a szájába.

2014. aug. 29. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fütyülj rá! Kit érdekel? Majd abbahagyják.
2014. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem az zavar, hogy x meg y fütyül, hanem maga ez a folyamat, ga két másodpercig vagy két óráig, tiszta ideg leszek, amikor hallom a fütyülést, ez pedig így hosszú távon nem lesz jó.
2014. aug. 29. 22:33
 3/4 A kérdező kommentje:

Elmondani pedig nem merem, mert vannak, akik poénnak fognák fel, szivatásból direkt csinálnák, holott engem nem csak picit zavar, hanem borzasztóan idegesít ez a hang.

Volt már példa, hogy egy másik rigojámat elmondtam valakinek és ő poénnak fogta fel és odáig vitte, hogy ordítottam és sírva könyörögtem, hagyja abba (5 éves lehettem), ő meg viccesnek találta és folytatta, 11 éves koromig, amikor kinőttem abból a rigojából.

2014. aug. 29. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mizofónia, de remélem nem. Talán nézz utána. Engem a szipogás kerget az őrületbe. Ha meghallom, valahogy benne marad a fejembe és szinte megőrjít. Nálam az segít ha rácsapok a fülemre, belerugok valamibe, meg ilyenek. Attól azonnal elmúlik, de minden szipogásra így reagálok. Nagyon idegesítő, hogy egy ilyen mindennapi hang zavar. Nem tudom van-e rá megoldás én a helyedben nem mondanám el senkinek, hátha egyszer elmúlik magától. Hordj fejhallgatót amikor csak tudsz.
2014. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!