Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen külsőt és személyiséget...

Milyen külsőt és személyiséget tudsz elképzelni a "Laura" névhez?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van egy hasonlókérdés, de kíváncsi vagyok, hogy erről a névről mi jut eszetekbe először.

Testalkat, hajszín, szemszín, szép e vagy sem, első "benyomás", ilyenek.


2014. szept. 15. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Feleségem legjobb barátnője Laura, más ilyen nevű nőt nem ismerek. Ha ezt a nevet hallom, azonnal egy:

- hosszú, barna hajú

- szép nagy, barna szemű

- átlagos magasságú

- átlagos testalkatú

- határozott

- gyönyörű nő jut eszembe.

Ha nem ismerném ezt a Laurát, valószínű más ugrana be erről a névről, de mivel ismerem, így nem tudok elvonatkoztatni tőle.

2014. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az unokahúgom. Magas, vékony, tejszőke hajjal, kék szemekkel. Kislányos mosoly, visszafogott, félénk természet.
2014. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek az ugrik be, akit ilyen névvel ismer, nekem is, magas. vékony, szőke, átlagos szépség, világos szem.
2014. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az is ugrik be, mint az elsőnek.
2014. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

-Magas

-Barna hajú

-Barnaszemű

-Divatos


De nekem is van egy ilyen ismerősöm , szóval elfogult (remélem jól használtam ezt a szót :"D) vagyok ebben az ügyben :)

2014. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

általános iskolában egyel alattam járt egy Laura.

Szép aranyos arca volt, most mégszebb lett :) az orra kis aranyos, pisze.

Barna haja, szeme van. az alakja pont jó.

néztem fb-on, végzett az egyetemen és dolgozik :)

2014. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha meghallom azt a nevet, hogy Laura akkor 2 film karakter jut eszembe

1. Laura Ingalls a kis vagány, élénk kis csaj a "Farm ahol élünk" című sorozatból

2. Laura Palmer a "Twin Peaks" című sorozatból. Bár Laura Palmer nem sokat szerepel, jóformán csak a fényképét látni, és pár kis részt, mert az ő meggyilkolásával kezdődik a sorozat, és a következő részekben kiderül, hogy egy ribi volt..

2014. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmilyent. Nem a név határozza meg, hogy valaki milyen külső vagy belső tulajdonságokkal rendelkezik. Nem a neve, hanem a személyisége a fontos.
2014. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges az ilyen jellegű kérdés, mert vagyunk majdnem 10 millióan az országban és - szerencsére - mindannyian annyiféle képen különbözünk. Tehát meghatározhatatlan ez a kérdés, mert - mint fentebb is írják - kinek az ismerőse, kinek más jut róla eszébe.
2014. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!