Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj az valakinek, ha én...

Miért fáj az valakinek, ha én megtartom a Halloween -t?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 14:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
22%
Magyarországon nincs Halloween!!! Magyarországon Mindenszentek van!
2014. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Halloween: október 31

Mindenszentek: november 1

Halottak napja: november 2

:*

2014. szept. 17. 14:48
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem fáj. Én is tartom! :)
2014. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
43%
Nem fáj. De nem értem és nem tartom helyesnek, hogy ennyire majmolja mindenki Amerikát. Ha maszka akarsz lenni, akkor legyél az farsangkor, vagy esetleg az Aprószentek napján. Ezek magyar szokások.
2014. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

4-es válaszoló: én nem majmolom Amerikát. Amikor ilyenkor bulit rendezünk otthon, nem az jár a fejemben, hogy jajj, vajon most Amerikában ezt meg azt meg amazt hogy csinálják... egyszerűen csak feldíszítem a lakást, és picit különlegesebb hangulatban telik az az este.

Nekem személy szerint nem fájna, ha egy amerikai ember tartana magyar jellegű ünnepet. Miért is lenne ez baj?

2014. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 zabmester ***** válasza:
80%

A hülyéknek fáj, értelmes ember nem rugózik azon, hogy te hogyan szórakozol szabadidődben. Én is szoktam menni Halloween-buliba, mondjuk főleg akkor, amikor még egyetemista volta, de lehet, hogy idén is lesz valami, majd kiderül. Akit zavar, annak úgy kell, pukkadjon meg :D

Egyébként elég hülye duma az, hogy "Magyarországon nincs Halloween", mert már évek óta nagyon úgy néz ki, hogy azért mégis csak van, hiszen sokan tartják. Kezd meghonosodni itthon is, ez van, ezzel a hőbörgők nem tudnak mit kezdeni. Valaha karácsony sem volt, anyák napja sem volt, május elseje sem volt, aztán lett. Mára már megszoktuk, és senki nem pampog miattuk. Pedig biztos akkor is voltak ilyen vaskalapos marhák, akik hőzöngtek, hogy ez nem magyar szokás.

2014. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
29%

Mert kötőjelet tettél a t elé, és még szóközt is, és ez így már borzalmas.

Egyébként honnan tudjuk, hogy kinek mi miért fáj? Azt se mondtad el, hogy ki az. Ha megmondod, odamegyek, és megkérdezem helyetted.

2014. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
A Halloween nem amerikai ünnep...szóval nem lehet őket majmolni...ennyi.
2014. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
12%
mindenszentek és halottak napja ugyanaz ;)
2014. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 zabmester ***** válasza:
86%
Utolsó, hogy is mondjam... tévedsz :D
2014. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!