Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Halloween bulira minek a...

Halloween bulira minek a leggyorsabb legegyszerűbb beöltözni vagy festeni?

Figyelt kérdés
És honnan kerítsek rá ruhát vagy festéket, menjek a kölcsönzőbe 6 ezer forintért aztán meg buli után vigyem vissza a hidegben a jelmezt?
2013. nov. 8. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Boszorkánynak, vagy csontvàznak. Ha segít valaki, vagy ügyes vagy pár fekete ruhadarabból és kis fehér festékből könnyen megcsinálhatod. Csinálhatsz narancsszínű kartonból tökjelmezt is, az is egyszerű és stílusos.
2013. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Senki nem segít, nem tudom mit csináljak a fekete ruhadarabból ami csak fekete felsőm van, nincs kartonom, festékem, filcem, maszkom, nem tudom hogy fessem ki magam ha kifestem, még azt se tudom hol lehet erre festéket kapni a környéken és milyen kéne, de őszintén szólva nincs is kedvem festékboltokba járogatni.
2013. nov. 8. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Zombi, kísértet.
2019. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!