Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan éled meg, ha valaki...

Te hogyan éled meg, ha valaki idegen meglát meztelenül?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, nem zavar, vagy neked ciki, kellemetlen az ilyesmi?


HA ciki, volt már kellemetlen élményed emiatt?



2014. szept. 17. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb az orvos láthat meztelenül, mert nem szoktam meztelenkedni. Csak fürdés közben, de akkor az ajtó zárva van.
2014. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem öltözőben (munkahely és uszoda) láthatnak mások meztelenül, de különösebben nem zavar. Az elején éreztem cikinek, de már nem törődök vele, ahogy ezeken a helyeken más se.
2014. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyen még nem fordult elő. A nőgyógyászt nem sorolom ide, mert ott sem voltam teljesen meztelen, de az is csak egy pillanatig kínos.
2014. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy túl sűrűn látna meg valaki, de amúgy nem vagyok szégyenlős. Pedig kicsi a farkam...
2014. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ez megtörtént.
2014. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
először ciki volt, de megszoktam (kollégiumban laktam egyetemen, ahol közös zuhanyzó volt és ha fürödni akartál, akkor be kellett vállalni).
2014. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy soha nem fordulhat elő - ha nekem erre hatásom lehet - az, hogy egy idegen meglát meztelenül. Értsd: én odafigyelek, ha rajtam múlik, akkor ez nem történik meg.


De ha baleset érne pl., akkor valószínűleg kisebb gondom is nagyobb volna annál, hogy azzal törődjek, hogy ki mit lát rajtam. Hát egészségére.


Ill. volt már több hasi műtétem, amikor totál meztelen voltam műtét alatt. Engem zavarjon, aki magnál sem vagyok? Ha viszont ezt egy orvos vagy egy nővér a szívére

veszi, akkor talán keressen más pályát magának.

2014. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es voltam: ja igen, kifelejtettem a kolit. Eleinet nagyon ciki volt (14 évesen), de aztán megszoktam. Volt pár liba, aki folyton cikizett egyes embereket (engem is), ők hamar megkapták a magukét. Egy idő után már nem zavart, főleg, mert az egyemen egy darabig koedukált volt a tusoló. Mindneki odafigyelt a másikra, kopogott, diszkrét volt stb. Soha nem láttuk egymást.
2014. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem érdekel,nem ismerem,többé sosem látom.
2014. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem zavar ha valaki meglátt meztelenül.

Nyaranta sokat vagyok meztelen itthon, kertben, udvaron.

2014. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!