Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sértő az, ha azt mondom egy...

Sértő az, ha azt mondom egy többgyermekes 40-es anyukának, hogy tyúkanyó?

Figyelt kérdés

"Letyúkanyóztam" az egyik kolléganőmet, és ő besértődött.

Nem gondoltam, hogy ennyire érzékeny a korára...


2014. szept. 19. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
te hogy reagáltál volna? szerinted ő ugrálnia kellett volna örömébe?
2014. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez bunkóság volt tőled.
2014. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az IQ-d nem túl magas.
2014. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
bunkó,de vicces.:)
2014. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Előbb gondolkodni kéne, és utána kinyitni a szádat. Egyébként is, már az sértő, ha egy nőt akarnál megsérteni.

És mellékesen, a nők érzékenyek egy bizonyos idő után a korukra, ezt még kár hogy nem vetted észre.

2014. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Én biztos vidultam volna a nőci helyében, és kapásból visszakérdeztem volna: mi van tyúkapó kend már megestnem bír magával, hogy velem próbál kezdegetni?:D


A kolléganőd, humortalan és kissé savanyu ubi, de te sme vagy a helyzeted magaslatán. Ismered a mondást: amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek:D

2014. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyfüggő, van aki sértőnek érzi, van, aki nem. Attól is függ, hogy hogyan mondják. De ha nem ismersz valakit eléggé, akkor valóban jobb, ha nem mondod neki.
2014. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5 Egy egészséges ember nem ugrik a korára, mert egy egészséges ember simán eltudja fogadni az évek múlását. A műnők azok nem. Azok deprssziósak, és sokuk lesz öngyilkos.
2014. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha azt mondtam volna, hogy vén boszorkány, akkor még megértem. De a tyúkanyó miért ekkora tragédia??

Tudom, hogy némelyik nőt érzékenyen érint az öregedés folyamata, de azért ez nem volt olyan durva szerintem.


Mindenki megöregszik, ez az élet rendje.

Egyébként meg mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát..

Szal 'ugyammá..:))

2014. szept. 19. 21:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sértő. Van olyan 25 éves ismerősöm is akire teljesen ráillik ez a kifejezés és őt is szoktuk így szólítani.

Nem tudom merre mit jelent, de felénk a tyúkanyó egy másokról szívesen gondoskodó, anyáskodó nő. Magyarul egy teljesen pozitív jelző.


De ha felétek ez a kort is takarja, akkor igenis lehet sértő.

2014. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!