Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ekkora szemét jó néhány...

Miért ekkora szemét jó néhány ember?

Figyelt kérdés
Több éve már,hogy egy társasággal sikerült megszakítanom a kapcsolatom akikkel rossz viszonyt ápoltam. Igen ám,de sajnos ennek van azóta is hozadéka. Valahányszor megismerek egy embert aki ismeri valahonnan ismer abból a bizonyos társaságból valakit , mindig odáig fajul az egész,hogy abból a társaságból az a bizonyos közös ismerős próbál lejáratni. Már nagyon elegem van mit tegyek? Eddig már legalább 2 ismeretségemet tették tönkre így.

2014. szept. 20. 10:14
 1/7 A kérdező kommentje:

na szóval : *Valahányszor megismerek egy embert aki valahonnan ismer abból a bizonyos társaságból valakit


és úgy néz ki 3. embert sikerül eltávolítani köreimből nekik,de még nem biztos.

2014. szept. 20. 10:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az új ismerőssel sem kell törődni, mert ő sem lehet különb. Én soha nem mások véleménye alapján ítélek, hanem megadom a lehetőséget, hogy megismerjem az illetőt a saját szemszögemből.
2014. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jó,de azon kívül,hogy rossz viszonyt ápoltam velük már nagyon régen nem találkoztam egyikkel sem, és igazából valós okuk se lenne folyton keresztbe tenni és érdekük sincs a dologban,de mégis megteszik.

Ráadásul hülyeségeket terjesztenek rólam.

2014. szept. 20. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokszor válaszoltam már ebben a kategóriában.

Valahogy nem értenek...Mintha ellenség lennék. Ez igaz az ÉLET más területére is.

Mintha nem egy nyelvet beszélnénk.

Hanyagold őket. Mint ahogy én is azt teszem, a magányosok kérdéseire. Pedig tőlem magányosabb, mint mozgáskorlátozott, öreg, nem igen van itt. Mégis, segíteni próbálok 19 éves elkeseredett fiatalnak...

Nem érdemes. Csalódott, nagyon, nagyon csalódott vagyok.

2014. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A legnagyobb ívben tojok rájuk már amióta megszakadt velük a kapcsolatom,de mégis ritkán egyébként,de újra és újra felbukkannak és abból általában jó nem szokott kisülni, kiiktatni nem tudom meg nem is szándékozom őket, mert az lehetetlen,de mindebből látszik milyen hatalmas az emberi gonoszság.
2014. szept. 20. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A miért-re nem tudok válaszolni.

De nálam ugyanez van. Évek óta sláger vagyok már, még csak nem is társaságról van szó csak 3 emberről akik nincsenek is jóban. Egyszerűen frusztrálja őket, hogy kipenderítettem őket az életemből, nem bírnak belenyugodni, hogy valaki ezt meg merte tenni velük..velük, érted? Hát ki vagyok én ehhez?

Megalázónak érzik vagy fene tudja, pedig én nem is mondok róluk senkinek semmit. Direkt nem emlegetem őket, ha valaki más felhozza, maximum jót mosolygok rajtuk, de új pletyka alappal nem szolgálok.

Nem lehet ellene mit tenni szerintem. Ha valaki emiatt nem barátkozik többé veled, akkor az nem olyan nagy probléma, mert legalább idejében kiderült, milyen könnyen befolyásolható és nem érdekled annyira, hogy megadja az esélyt a valódi megismerésednek és inkább hallgat másra veled kapcsolatban...ami teljesen hülyeség, mert hát honnan tudhatná tőled jobban bárki milyen is vagy :D

Nem érdemes ezen idegeskedni, vannak ilyen emberek, lesznek is még. Örülj annak ha már nincsenek veled közvetlen kapcsolatban :)

2014. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazatok van.
2014. szept. 20. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!