Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiú alapozót használ...

Ha egy fiú alapozót használ az meglátszik? Az ciki?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen és igen.
2014. szept. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meglátszik, nem ciki sokan használnak már.

Nem kell telepakolni egyébként, de pl pattanást akarsz eltüntetni akkor a probléma gyökerét kell eltüntetni nem az arcodat. :)

2014. szept. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meglátszik, de szerintem nem ciki. Én egyetlen egyszer használtam alapozót. Fontos állásinterjúra mentem, volt egy pattanásom, és nem volt 2-3 napom eltüntetni. Inkább nézzenek metroszexuálisnak, mint igénytelennek.


Ha pattanás miatt szeretnél alapozót használni, szerintem hülyeség, hacsak nem sürgős a dolog. Szalicilsavval max. ~4 nap alatt el lehet tüntetni a pattanásokat, nyomkodás nélkül, még csak heges sem lesz tőle az arcod.

2014. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen van felkenve akkor nem látszik.


De ha pattanások miatt akarod, és sok van belőlük akkor inkább bőrgyógyász, ha pedig kevés akkor némi korrektor is elég arra az egy-két patira.

2014. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, ilyet használok:

[link]


Maybelline Dream Mousse - ez miután fölkened, száraz porszerű réteggé változik, és (részben ezért) kevésbé kiszúrható. Esetleg ilyet rakhatsz kanként is magadra, de akkor is legfeljebb csak a pattanásokra.

2014. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!