Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan büszke magára,...

Miért olyan büszke magára, aki gyúr és meglátszik rajta?

Figyelt kérdés
Azt, hogy eljár gyúrni vagy otthon erőlködik, mindenki meg tudja csinálni, nem kell hozzá semmi, izmot építeni a világ legkönnyebb dolga. Miért kellene erre büszkének lenni?
2014. szept. 14. 07:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
38%
Mert ez az egyetlen "teljesítmény", amit fel tud mutatni.
2014. szept. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%
Aha, ezt mond a millióniy elhízott embernek, aki még a székből is lusta felkelni. Piszok nagy tévedésben vagy tehát, mert lehet, hogy fizikailag "könnyű", de szellemelileg nagyon sok embernek nem.
2014. szept. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Szerintem az elhízott emberek is képesek lennének rá, csak valószínűleg nem tartják fontosnak.
2014. szept. 14. 07:51
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

Én nő vagyok, és nagyon nem jönnek be a túlságosan kigyúrtak, de azt mondani, hogy "izmot építeni a világ legkönnyebb dolga" az nem igaz.

Kitartás, önfegyelem kell hozzá. Mindenki megtudja csinálni, így igaz. Mégsem teszik, hanem a kanapén tömik magukba a kaját, miközben folyik le róla a hájas testük.


Miért kell rá büszkének lenni? Amiért bármilyen sporteredményre büszkének lehet lenni, akár gyúrás, akár futás, úszás, jóga, bármi. Mert valaki sportol, nem biztos, hogy IQ gyenge, sőt, rájött, hogy akkor tud az ember teljesíteni, ha a teste is rendben van.

2014. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%

Nem tartják fontosnak az egészségüket? Az csak az ostobaságukat bizonyítja.


Nagyon is kell hozzá akaraterő, kitartás, fizikai erő, mentális felkészültség.

És egyáltalán nem biztos, hogy az az egyetlen, amit fel tud mutatni.

De az is egy eredmény, amire büszke lehet. Ha annyira könnyű lenne, mindenkinek tökéletes teste lenne.

2014. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

Nos, több éve olvasok cikkeket, fejlesztem a tudásom, hogy csak "gyúrni" tudjak. Tudom nem nagy teljesítmény tisztában lenni a saját tested anatómiájával, működésével. Nem nagy teljesítmény a tápanyagbevitel tökéletesítése, időzítése, szelektálása. Nem nagy teljesítmény a gyakorlatok helyes véghezvitele és a sérülésmentes edzés. Igazad van, mindenki meg tudja csinálni. Látszik is az utcán, hogy mindenki 100kg felett van.

Nem nagy dolog munka után lemenni és edzeni, mert hát mindenki képes rá.

Még így is, hogy sok mindennel tisztában vagyok már, sok mindent nem tudok, ezért folyamatosan utánajárok ezeknek.

De nem baj, erre is mindenki képes, ha máskor nem is, de a tv-ben informálják magukat a sztárfogyókúrákról, mert az úgy is úgy van, ahogy mondják.

Értem én, hogy a díszbzikra gondolsz, de nem kell általánosítani.

Ha valaki komolyan csinálja, akkor az többet tud, mint te, hiszen, mint mondtam, a munka/tanulás mellett még biológiai, egészségügyi ismereteket is szerezhet az ember.

De erre is mindenki képes, ezért is tudják sokan, hogy a cigi, pia egészséges, fogyni csak éhezéssel lehet és a zöldség a hülyéknek való.

2014. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
Ez kb. olyan kérdés, hogy miért büszke az emberre arra, hogy lefogy, változik az alakja, mert sportolni kezdett.
2014. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%

Azért álljunk már meg egy szóra...


Oké, vannak emberek, akiknek nem épp az eszük az erősségük, és vannak olyanok is akik nem tudnak úgymond többet felmutatni, na de akkor is.


Egyrészt, mi az hogy a világ legkönnyebb dolga? Persze mindenki meg tudja csinálni, a 90% mégsem teszi, csak döglik a gép, tv előtt. Azért ahhoz hogy rendesen kigyúrd magad, akár nagydarab állatra, akár vékony szálkásra, nem kis idő, kitartás, és rendszer kell.


Egyrészt, utána kell nézned a dolgoknak, nem árt figyelned arra mit, mikor eszel, fel kell építened egy napi, heti, havi rendszert. És mindezt azért, hogy hónapok múlva lásd csak az eredményt. Főleg csináld ezt egy suli, vagy munka mellett. Másrészt, egészségesebb is leszel tőle, jobban fogsz kinézni.


Csak magamon tudom, hogy én mennyire lusta vagyok nekiállni mostanában, csak a kifogásokat keresem. De volt időszak mikor folyamatosan eljártam, kondiztam, és meg is látszott az eredmény valamilyen szinten. Alapból sokkal nagyobb önbizalmat ad, ha felvehetsz egy feszesebb pólót, vagy megjegyzik az ismerősök elismerően hogy jól nézel ki....ezerszer jobb érzés, mint azon gondolkozni, hogy hogy húzzam be a hasam...


De mondjuk én alapból nem bírom ezt a fajta "én is meg tudom csinálni, csak nem akarom" hozzáállást.


Mindenki ezzel jön.


Én is lehetnék 5-ös tanuló...De nem vagy, mert b..szol az egészre.

Én is mehettem volna egyetemre...De nem mentél mert nem tanultál.

Én is lehetnék kigyúrt...De nem vagy, mert azt a napi 1 órát is inkább gépezésre szánod.


Az emberek büszkék arra ha valamit elérnek, és miért is ne legyenek azok, ha megküzdöttek, tettek érte?

2014. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Szerintem aki attól izmos, mert hasznos munkát végez, nem csak a nagy semmibe égeti a kalóriát, az legyen büszke. Mert azzal az energiával lehetne házakat, utakat építeni, vagy bármi más hasznos dolgot létrehozni. De ha csak azért gyúr, hogy azt mondják jól néz ki, akkor nem hoz létre semmi hasznosat, teljesen feleslelges cselekedet, pont annyi értelme van, mint ülni a tv előtt.
2014. szept. 14. 08:40
 10/42 anonim ***** válasza:
92%

És szerinted ezen rugózni mennyi értelme van?

Inkább csinálj valami hasznosat, ne a Gyk előtt ülj, mert annak semmi rételme.


Te napi 24 órában dolgozol? Soha nem pihensz? Nincs semmi kedvtelésed?


Nagyon szánalmas volt az előző magyarázatod.

2014. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!