Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik sokan a homosze...

Miért szeretik sokan a homoszexualitást és a pedofíliát egybemosni?

Figyelt kérdés

Meleg fiatalként tényleg elszomorít, és nem is értem, hogy valakinek hogyan lehet ugyanaz a kettő.


Miért kell ezt a két dolgot egy kalap alá venni, amikor egyáltalán nem is ugyanarról a dologról van szó? Ráadásul a pedofilok többsége heteroszexuális.



2014. szept. 23. 08:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

Mert pl. ott vannak a papok, akik a ministráns kisfiúkat molesztálják.


Más esetben még nem hallottam ezeket egybemosni.

2014. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De a 2 nem ugyanaz, mert a pedofília kárt tesz másban, azaz az egyik ember akarata ellenére történik, míg a homoszexualitásnál/biszexualitásnál szó sincs ilyenről.
2014. szept. 23. 08:46
 3/23 anonim ***** válasza:
31%

Egyáltalán nem tesz kárt, mivel a pedofília egy vonzalmat jelöl.

Az még nem jelenti azt, h meg is teszi.

Épp ezért tartom ugyanolyan ferdehajlamnak a pedofíliát, a homoszexualitást, a zoofíliát, a családon belüli szexet, a nekrofíliát meg a többit.

2014. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert buták és műveletlenek. Nem ismerik a fogalmak pontos jenetését.


Igen, a pedofilok zöme valóban heteroszexuális, és amiről sokan nem tudnak: nagyon sok a nő köztük: dajka, óvónő, tanítónő, orvos, ápolónő, gondozó és az anyák közt is van jópár ilyen kóros alak. Ezt nagyon szeretik elmismásolni még a médiában is, holott rengeteg csecsemő szenvedi el a pedofilok "szeretetét". Általában ők már nem érik meg a 12 éves kort élve.

2014. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%

3-as: de igen, nagyon nagy kárt okoz, sokkal nagyobbat, mint a homoszexualitás.


A katolikus papok kisfúk elleni szexuális abúzusa nem pedofília, nem homokosság, hanem az erőszakkal elfojtott nemi élet kirobbanása. Egyszerű szexuális abúzus, kiskorú ellen elkövetett nemi bűncselekmény. Éppen annyi kislányt molesztálnak, ahány kisfiút. Azért "kis" gyereket, mert annál van esély arra, hogy úgy megrémül, hogy nem mer szólni sem arról, amit tettek vele, ill. hamar hiszik azt, hogy csak fantáziál (azaz hazudozik), tehát nem veszik komolyan. Valamint azért, mert a kisgyerek befolyásolható és a szexaális visszaélést elkövető hatalmában van (akárcsak az anya, a dajka, vagy az óvónő esetében).

2014. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
ennyi erővel a heteroszexualitást is egybe lehet mosni a pedofíliával, hisz több a hetero pedofil, mint a homo pedofil.
2014. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Azért mert szinte sose hallani olyanról, hogy egy nő megerőszakol egy férfit vagy egy másik nőt, vagy molesztál egy kisgyereket. Viszont rengeteg hír van arról, hogy férfiak nőket erőszakoltak meg, vagy más férfiakat, vagy kisgyerekeket (akár fiú, akár lány) molesztálnak.

Homoszexuálisról is rögtön két férfi ugrik be az embernek, nem két nő.

Mivel egyáltalán nem elfogadott, ezért az emberek azt gondolják, hogy ki tudja még mi másra is képesek.

2014. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

A válaszok kétharmadát nem értem, de ez legyen az én bajom.


Azért az összemosás, mert igen gyakori, hogy a homoszexuális nem talál megfelelő felnőtt partnert, s kiskorúakat molesztál. A kettő persze, hogy nem ugyanaz, s külön külön is létezik.


Az összemosás alapja az is lehet, hogy a sajtóban nagyobb teret kap a kisfiúkkal barátkozó férfi, mint a nagyapót molesztáló.

2014. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
7-es, attól még, hogy nem hallani, attól van ilyen. Nézd meg Flex Wheeler (híres testépítő) életrajzát. Őt nők molesztálták kis korában.
2014. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

"Azért az összemosás, mert igen gyakori, hogy a homoszexuális nem talál megfelelő felnőtt partnert, s kiskorúakat molesztál. "


Hát én ilyenről nem hallottam még soha, pedig meleg vagyok. Ez egy hülye (és sajnos közkedvelt) általánosítás, de semmi alapja nincs. Ha én nem találnék párt, akkor se jutna soha eszembe kisgyerekeket molesztálni, és nem is értem, hogy egyesek hogyan gondolhatják, hogy aki meleg, az nagyobb eséllyel pedofil.


Ha pedofil van a hírekben, vagy valahol, akkor szinte mindig férfi-kislány felállás, nagy többségben. Pedig egy nő is lehet pedofil, olyanról pedig soha nem cikkezik senki, pedig az is súlyos probléma.

A pedofíliát ennyi erővel a heteroszexualitással is 1 fedél alá lehetne hozni. Ugyanannyi értelme van, mint a homoszexualitással. Semennyi.

2014. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!