Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostmár tényleg itt lenne az...

Mostmár tényleg itt lenne az ideje hogy elmenjek pszihológushoz vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre fogni: a múltban történtek olyan dolgok velem amik lassan lassan felgyűltek és mint ember, mint érték tönkrevágtak. Ezenáltal nagyon gyenge lett az önbecsülésem és mindig a másikhoz próbálom viszonyitani magam, még a boldogságom is. Zavar is amúgy mert tudom hogy addig sosem leszek boldog mig mások boldogságához viszonyitom a sajátomat.

Van párkapcsolatom, még friss, ezt akartam eddig hogy legyen valakim akivel megértem magam, aki a legjobb barátom és társam egyben és ez mind megvan benne, de mégsem tudom maximálisan élvezni mert valami baj van nálam legbelül. DE mégis mi az, és nagyon zavar hogy van és orditani tudnék miatta...



2014. szept. 23. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana elmenned, legalább azért, hogy kiadd/kibeszéld magadból a gondokat. Amiatt mindenképp megéri. :) Plusz, a gyenge önbecsülésedben is tudna segíteni. Amúgy hány éves vagy? Mert azt nem ártana azért tudni. :)
2014. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt. Szerintem még egy lelkileg egészséges embernek is jót tesz, ha elbeszélgethet egy pszichológussal, szerintem próbáld meg!
2014. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy beszélgess velem. :D
2015. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!