Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, hogy nincsenek...

Úgy érzem, hogy nincsenek érzéseim, ami nem normális szerintem. Valahogy vissza kellene változnom, de hogyan?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
paradoxon...XD úgy érzed? :P
2014. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem lennének, akkor ezt nem éreznéd.


Te magad íród: úgy érzem.


Mi baj van?

2014. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Es miota erzed igy?
2014. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja mondjuk nem fogalmaztam túl jól. Inkább úgy kellett volna írnom, hogy "tudom, hogy...", de ez mindegy is.


Sokáig rosszul éreztem magam lelkileg, de egy idő után közömbössé váltam minden iránt, olyan érzéketlen lettem, vagy nem tudom, vagy kemény inkább.

És valahol az elején azt gondoltam, hogy ez jó, így sokkal könnyebb, már nem fáj az ami régen, de azért kicsit elbizonytalanodtam..

Hogy ez normális? Még csak 24 vagyok.

2014. szept. 14. 19:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja az utóbbi pár hónapban 3-4 hónapban jutottam el "erre a szintre". Ezt az előbb elfelejtettem leírni.
2014. szept. 14. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekem meg az utolsó 3 hónapban szűnt meg a világ.
2014. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tud meg hogy ki az aki szeret Téged. Ott meg lesz a megoldás kulcsa.
2014. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként pont ez volt az egyik legnagyobb problémám, hogy engem nem szeretnek, pedig nagyon vágytam volna rá. És régen ez nagyon fájt, de most már nem, elmúlt a vágy.

Csak ez a "semmi" meg olyan furcsa érzés.

2014. szept. 19. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!