Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, szerintetek ez normáli...

Lányok, szerintetek ez normális? Nektek ez tetszene?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek az osztályunkban aki néha teljesen indokolatlanul oda megy a csajokhoz és hol a hajukat piszkálja,megcsikizi az oldalukat,megszorítja a combjukat szó nélkül aztán vigyorog. A lányok nem szólnak semmit,de én úgy vettem észre nem nagyon tetszik nekik a dolog. Engem is nagyon irritál pedig én csak nézem. Szerintetek az ilyen normális lányok ? Nektek ez bejönne ?

2014. szept. 24. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha olyannal csinálná, akivel járna, akkor elfogadható lenne, de hogy minden lánnyal...

Mondjuk nálunk is csinálnak ilyet, manapság már nem tartják meg az intim szférát.

2014. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
nálunk is vannak ilyenek,de ha velem ezt csinálják, én szimplán vádlin rúgom őket a bakancsommal,mit hisznek mi vagyok hogy csak úgy lehet fogdosni ?? :DDDDD
2014. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annak idején én ezért pofont adtam. Abba is hagyta a srác azonnal (de jóban voltunk, nem utált meg, mondjuk nem is neki lett volna oka...).
2014. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok :)
2014. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is Volt ilyen,en is pofon vagtam.
2014. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az semmi... Nekem a volt főnökön csinálta (és csinálja) ezt minden fiatalabb lány/nő alkalmazottal. Engem egyszer úgy megijesztett az istenbarma, hogy elsírtam magam, erre csak röhögött.

A fenekemre egyszer csapott rá, de közöltem vele, hogy a kezét eltöröm, ha még egyszer megpróbálja. Velem többet nem is csinálta.

Egyszóval, nem tetszene.

2014. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor közöljem a gyerekkel,hogy hagyja békén a lányokat ?
2014. szept. 24. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Inkább beszélj a lányokkal, hogy ők maguk mondják meg neki a magukét.
2014. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a páromon kívűl valaki ilyet csinálna, annak reflexből törném be az orrát. A legtöbb nőnek természetes, hogy mindenki gumibabája legyenek, nekem nem.

Ha valaki megjegyzést tesz rám az utcán azt is elküldöm az anyjába, hozzám érni még senki nem próbált, de nem maradnék adós :)

2014. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!