Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy társkeresőkön nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy társkeresőkön nem találok egy normális nőt se, aki tetszene?

Figyelt kérdés
Alig van ott olyan nő akire azt mondanám, hogy eltudnám vele képzelni az életemet, mert a legtöbbjük inkább taszít, mint vonz, és nem csak képek alapján! Akiknek meg írok azok nem válaszolnak, mert minden nő kapja naponta a leveleket, és korlátozva is vannak az oldalak. Lehet, hogy rossz oldalakon vagyok fent? paratlan, parom és love-n vagyok 23/F
2013. júl. 6. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóság.hu Nekem és több milliárd más embernek bejött, ráadásul ingyen is van, a választék is nagyobb.
2013. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért is hagyom inkább a fenébe, meg nem hiszem hogy ilyen netes baromságon találnék komoly kapcsolatot, dehát mindent meg kell próbálni! :)
2013. júl. 6. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:

23 éves vagy. Kizárt, hogy normális nő találj. Lány, nő-kezdeményt talán, de nőt, aki még normális is... esélytelen.

35 évesen használtam társkeresőt, tehát sokkal szélesebb korosztályban néztem szét és volt olyan hét, amikor én sem találtam olyat, akinek lett volna kedvem írni.

Ha van fent képed, akkor egy-két hónap után lesznek sikereid is. Csak meg kell tanulnod, hogy mit kell írni az első levélbe.

2013. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"eltudnám vele képzelni az életemet"


Szerintem ne edd ilyen forrón :)


nooo. És hol vannak a szűrőid?


1) Nő-e?

2) fertőzött-e?

3) képesek vagyunk-e reszelni?

4)


....(sok, sok pont)

és végül....


462342345) eltudnám vele képzelni az életemet


:)

2013. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy minimális esély, hogy ott jöttök össze, de szerintem ott nagyrészt olyanok keresnek társat, akiknek a valóságban nem nagyon sikerül(vagyis van valami bibije, bármilyen téren)vagy nagy százalék hülyeségből és unalomból van jelen és kb marad 5-10% akik normálisak is.

Szerintem...

2013. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A legviccesebb, hogy tele van olyanokkal akik nem veszik a fáradságot kitölteni azt a nyomorult bemutatkozást.
2013. júl. 8. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
az is egy fajta bemutatkozás :)
2013. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!