Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire viselitek el a...

Ti mennyire viselitek el a fingást és a böfögést?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, aki eléggé közeli és szeretjük egymást.


De akárhányszor átmegyek, társaságban fingik, böfög...


Az van, hogy ezt otthon csinálja, és mégis csak a saját kérója. És szeretem. De nekem már a gyomrom forog ha valaki nem bír ki 1-2 órát, amíg ott vagyok, hogy ne fingjon, böfögjön vagy nem megy el a WC-re ilyenkor. Hiába vagyunk rokonok, megtisztelhetne ennyivel.


Én szóltam neki, erre poénosan fogta fel, méginkább csinálta, volt hogy mezitláb volt és az arcom közelében volt a lába (feküdtem a fotelon és a támlán volt a lába) és rászóltam, erre meg a képembe dugta a lábát.

Sokszor meg észre se veszi, ha böfög, fingik... És szívem szerint felállnék és eljönnék.


A rokonaim szerint idegbeteg vagyok, hogy ezen fennakadok, hogy ettől forog a gyomrom és hogy ezért rászólok.


Ti mit gondoltok erről és Ti hogy álltok az egészhez?



2014. szept. 26. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

A szüleim böfögnek és pukiznak egymás előtt, és előttem. Én sose csináltam előttük (bár nekem csak vécézés előtt szalad ki néha, böfögni meg nem is tudok), a párommal se tesszük egymás előtt.


Szerintem nem normális, hogyha csak rokonok vagytok, akkor ilyesmit csinál, mégse az anyád. Talán még egy laza böfögés az belefér lakótársak előtt is, de...azért a puki...elég erős.


27n

2014. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Otthon nálunk nem volt szokás ilyesmit csinálni. A párom meg nagyokat rottyant előttem, amitől a falnak megyek. És még azt mondja bizalom jele. Cöhh, szerintem meg igénytelenség.
2014. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagyok, akkor nem zavartatom magam, de társaságban illik visszafogni magunkat. Nem azt mondom hogy tartsa vissza valaki, de ne csinálja látványos hanghatásokkal.
2014. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

"Jobb kint, mint bent". :-)

Rengeteg dolgot elviselünk azoktól ,akiket valóban szeretünk. Számtalan példát feltudnék sorolni a közeli hozzátartozóim közül, hogy mi idegesít bennük, de nem teszem, mert szeretem őket és sokkal jobban utálnám azt, ha egyszer csak nem lennének.

2014. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem tudom elviselni, nálunk alap dolog, hogy visszafogjuk magunkat. Engem nem zavar, ha máshol finganak és böfögnek egymás előtt, csak előttem ne csinálják. Mondjuk a böfögéssel nincs akkora gondom, mint a fingással...
2014. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Max ha véletlen kicsusszan!
2014. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vicces. Ha finganak, illik visszafingani!
2014. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kényes téma. Igaz, hogy jobb kint mint bent, de evés közben, megtisztelheti mindenki a másikat, hogy félre vonul dolgát végezni.


Az én párom, is lazán elereszti magát, de engem nem zavar.

Kinek mi fér bele egy kapcsoltaba. Legyen az szimplán baráti, rokoni, vagy párkapcsoltbeli.

2014. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Én nemcsak elviselem, hanem el is várom. Jobban érzem magam a nyitott, lazább emberek között, mint a finnyás prűdök között. El sem tudnám olyan mellett képzelni az életem, aki előtt vissza kéne tartanom.


26/N

2014. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!