Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire viselitek el a...

Ti mennyire viselitek el a fingást és a böfögést?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, aki eléggé közeli és szeretjük egymást.


De akárhányszor átmegyek, társaságban fingik, böfög...


Az van, hogy ezt otthon csinálja, és mégis csak a saját kérója. És szeretem. De nekem már a gyomrom forog ha valaki nem bír ki 1-2 órát, amíg ott vagyok, hogy ne fingjon, böfögjön vagy nem megy el a WC-re ilyenkor. Hiába vagyunk rokonok, megtisztelhetne ennyivel.


Én szóltam neki, erre poénosan fogta fel, méginkább csinálta, volt hogy mezitláb volt és az arcom közelében volt a lába (feküdtem a fotelon és a támlán volt a lába) és rászóltam, erre meg a képembe dugta a lábát.

Sokszor meg észre se veszi, ha böfög, fingik... És szívem szerint felállnék és eljönnék.


A rokonaim szerint idegbeteg vagyok, hogy ezen fennakadok, hogy ettől forog a gyomrom és hogy ezért rászólok.


Ti mit gondoltok erről és Ti hogy álltok az egészhez?



2014. szept. 26. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kultúra kérdése, amit tudni kell kezelni.

Vannak helyzetek, amikor akaratlanul is eldurran valami. A büfit lehet jobban kezelni, egy zsebkendő elővételével.

A fingást nehezebb. Vannak helyzetek, amikor illik nem észrevenni, ha nem direkt a másik bosszantására, a másik közelében durrantják el egymást.

Éjszaka megint más, mert nem tudja az ember a fingását kontrolálni.

2015. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!