Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korotokig hittetek...

Hány éves korotokig hittetek a Télapóban és a Húsvéti nyusziban és hogy tudtátok meg, hogy nem léteznek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose hittem bennük, megvolt a hagyomány, hogy jön a nyuszi stb... de valahogy úgy mondták mindig, hogy tudtuk, hogy nem igazi.
2014. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 10. Mindig kérdezősködtem, hogy mikor és hogyan kerülnek oda az ajándékok (és ugye gyerekként mindenre rákérdeztem, nem volt elég annyi, hogy éjszaka, pontos időpontra voltam kíváncsi :D), aztán párszor fent maradtam, viszont a megadott időpontig soha nem merészkedett oda sem a Télapó, sem a nyuszi. Így arra következtettem, hogy itt biztos valami sántít. Aztán rákérdeztem, hogy ugye valójában nem is létezik.
2014. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, mindig sejtettem.

És nem emlékszem, hogy tudtam meg, de nem kezelték úgy, mintha egy nagy titok lenne. És nem is voltam szomorú, nem toporzékoltam, hogy nincs Télapó (aki egyébként Mikulás volt nekem, és nem, nem ugyanaz), húsvéti nyuszi.

Nem igazán érdekelt.

2014. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM LÉTEZIK A TÉLAPÓ?!?!?!?!!? :O :''''''''''(
2014. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!