Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek a jövőtől?

Miért félek a jövőtől?

Figyelt kérdés

Rettegek a jővőmtől. Apukám már 12éve meghalt. Félek attól, higy soha nem leszek képes igazán megbízni úgy valakiben, hogy őszintén kimondjam, mit is érzek. Félek attól, hogy nem leszek képes fenntartani egy normális emberi kapcsolatot, mert tötött vagyok. Ócska áru pedig nem kell senkinek sem. Nem volt még barátom, eddig mindenkit visszautasítottam, nem érzem magam készen rá. Egyszerűen kétlem, hogy valaha is ki tudom majd mondani mindazt, ami bennem "rohad" már 12éve.

Ez megrémiszt. Nem szeretnék magányos lenni.


Miért vannak érzéseink?!

17 lány



2014. szept. 30. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
anyuddal nem tudsz róla beszélni? vagy esetleg egy pszichológussal? oda nem csak beteg emberek járnak, ott biztos hogy ki tudod magadból beszélni, és köztetek marad, esetleg hasznos tanácsokkal is el tud látni :)
2014. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Senkivel sem tudok róla beszélni. Egyszerűen képtelen vagyok kimondani hangosan.
2014. szept. 30. 23:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor írd le valakinek akiben bíznál esetleg vagy aki segíthet. Vagy akár nekem is. Neten lehet van valami online doki talán :)
2014. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van mikor depressziós vagy?
2014. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem segít. Az, hogy ide névtelenül írok egy kérdést, nem old meg semmi. Szoktam néha csak egy word dokumentumban írni, amit utána nem mentek el. Igazából hülyeség, mert nem lesz jobb
2014. szept. 30. 23:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, néha. De csak mikor egyedül vagyok
2014. szept. 30. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
És miért? Miért vagy depressziós?
2014. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert ember vagyok
2014. szept. 30. 23:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ezert is fogsz ebbol kijutni, mert ember vagy. Egyszer fent, egyszer lent, Te mar nagyon régóta lent vagy, ne aggodj, en ismeretlenül is bízom benned! Menni fog, csak onmagadban kell hinned! Drukkolok, higy megtalald a boldogsagod :)
2014. okt. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 I.B.T. ***** válasza:

meg vagy testileg elégedve magaddal? Én vagyok az utolsó, aki emiatt elítélne de ha mondjuk túlsúlyos vagy vagy hasonló akkor a problémádon segíthet ha lefogysz.

Ha ezzel nincs gondod akkor semmiképp ne fojtsd el, pont emiatt nem tudsz róla beszélni. Az életben legyél vállalkozóbb

2014. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!