Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a jövőtől, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a jövőtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már tinikoromban is hajlamos voltam a búskomorságra, de az utóbbi időben megint felütötte a fejét nálam, no persze sajnos nem ok nélkül.. Egy harmadjára nem sikerült tantárgy miatt kibuktam az egyetemről (pedig már nem sok lett volna a végéből). Ez eléggé megviselt, az önbizalmamat lenullázta, de aztán találtam munkát, majd a helyes-kedves barátot és úgy éreztem minden sínen van. Fél évvel később otthagytam a munkahelyet,mert úgy voltam vele, hogy minimálbérért máshol gürcölhetek 9-10 órát és talán a főnök nem cs*szeget minden nap..de sajnos 2 hónapja nincs semmi. Szerencsére raktam félre és abból élek/élünk, de kezdek egyre jobban kétségbeesni hogy mi lesz, ha nem találok munkát. Rosszkedvű vagyok elég gyakran és nem akarom hogy a kapcsolatom rámenjen erre. A párom még tanul,de ha végez, szintúgy nem tudom milyen munkát kaphat majd bölcsész végzettséggel. Most pottyantam a valóságba és félek a jövőtől, a megélhetéstől, hogy bőven nem elég iszonyat szerelmesnek lenni...mások hogy élték ezt át? Úgy érzem elég összetett az én "problémám", de hátha volt már valaki hasonló cipőben.
2014. jan. 6. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor pedig el kell vállalnod azt a munkát ami adódik, a kicsinek a fele is több mint a semmi.
2014. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna addig otthagyni amíg nincs helyette.Ha más lehetőséged nincs akkor keress egyenlőre minimálbéres melót,aztán ha találsz jobbat akkor dobbantasz
2014. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen bármi munkát elvállalnék, de bolti eladó, árufeltöltői, akármi hasonló nem nagyon akad. Vagy diplomás, vagy 1-2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkező munkaerőt keresnek sajnos.
2014. jan. 6. 09:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát érdekes nem tudom hol laksz de errefelé az Auchanban és a Tescoban szinte bárkit felvesznek sőt az Auchan tele van diplomás árufeltőltőkkel.

Ha nincs ilyesmi túl messze akkor nézz be személyesen.

2014. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ugyan ebben a cipőben vagyok, csak nekem nincs senkim, szóval megvan a szabadságom, hogy bármikor felakaszthatom magam.
2014. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4/5: köszönöm a tippet, akkor hiába nem láttam az Auchan oldalán hirdetést a közelünkben, személyesen még lehet esélyem?


5/5: :(

2014. jan. 6. 09:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen személyesen több az esély.
2014. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudod mit akar az élet tőled, gyere el te is jegyellenőrnek

Állati nagy buli hidd el

Beszélhetsz akár a legjobb nővel

Például szevasz bébi a jegyedet adjad

Mondod neki és érzed, hogy nagy vagy

Elegáns kék ruha piros karszalag

A jármű ura, tutira az vagy

Úgy szállsz föl, mint az áramütés, a kék villám és indul a pörgés

Jegyeket, bérleteket mondod

És a kabátod lazán kibontod

És figyeled a neked szóló tiszteletet

Az arcokon a rémületet

Hogy otthonhagyták, nem vettek, vagy elfelejtettek lyukasztani.

Neked mindegy csak ki tudd őket akasztani"

2014. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy, keress keress és keress, és előbb utóbb találsz. És ne légy nyuszi bemenni cégekhez érdeklődni.

Én is 1 évig kerestem, önéletrajzom küldözgettem le sem szartak, aztán bementem személyesen minden előzetes egyeztetés hirdetés nélkül egy céghez hogy van e munka, és elbeszélgettem a főnökkel, és láss csodát felvettek. Szóval hajrá.

2014. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez a probléma abszolút nem összetett. Te tipikusan az a csaj vagy, akinek az élet mindent ezüst tálcán tálalt, gondolom jól is nézel ki. Szerintem fogalmad sincs milyen megküzdeni valamiért. Nem rinyálni, meg feladni kell, HANEM HARCOLNI. Kirúgtak? Ki nem sz.rja le! Újrafelvételi tantárgyelfogadtatás aztán hajrá tovább!

Rossz a munkahely, keresek másikat, DE közben dolgozok könyörgöm! A problémák elöl nem elmenekülni kell, hanem megoldani őket! Anyámnak három munkahelye van komoly végzettség nélkül! Aki akar, egy hét alatt talál munkát és nem csak Pesten. Az élet nem habostorta küzdeni kell, és nem fogom a kis lelkecskédet ápolgatni, mert rühellem az ilyen nőket akik két szalmaszálat képtelenek önállóan keresztbe tenni. Emeld fel a segged és harcolj! Egyébként a jó munkához, vagy jó végzettség, vagy jó ötletek kellenek. Gondolom nem akarsz egész életedben a TESCO rabszolgája lenni, lehet hogy érdemes lenne valami OKJ-ban gondolkodni. Gondolkozz!

2014. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!