Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Döntésképtelenséget, hogyan...

Döntésképtelenséget, hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, de nagyon nehezen tudok fontos döntéseket meghozni, pedig nem lenne szabad tologatni magam előtt a problémákat, mert az csak nő és nő, mindig nagyobb lesz. Ez természetesen párkapcsolatnál érezhető a legjobban. Szembe kellene nézni önmagammal, az önámításokkal, de mi a legjobb?

2014. okt. 1. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ird fel egy papirra a valasztasi lehetösegeket,es ird melle mindegyiknek a jo es rossz oldalat,aztan merlegelj az eredmeny alapjan.Egy probat meger.
2014. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, és ha még így sem tudnál dönteni, dobj fel egy érmét.
2014. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom, ezt döntsd el magad.
2014. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a másodikat. Ugyanis ha az első jó választás lenne, nem jutna eszedbe a második!
2014. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Dobj fel egy érmét, és nézd meg, melyiknek szurkolsz jobban az esés közben.
2014. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%
hozz döntéseket
2014. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Zseniális válaszokat kaptam :)

Az az érdekes, hogy iskolai vizsgán, amikor tételt kellett húzni, sohasem volt semmilyen lelkizősdim, mindig kihúztam azt amit először megláttam, és kellette magát. Szinte mindig be is jött. De párkapcsolatilag.... lehet, hogy túlságosan aggódok, és nem is kéne a másik miatt?

2014. okt. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!