Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmeimet, a lányok illetve az élet más területein? Nagyon szorongásos vagyok.

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy egyéni út. Gondolom már fölismerted, hogy egyébként a helyzet egyszerű, talán azt is észreveszed, hogy tetszik a lány, ő is les feléd, és persze neked a férfiúi kötelességed odamenni. Ilyen esetben mondhatni a csaj választott ki téged, és küldi a meghívó jeleket. Szóval ja, tévedés az, még az is becsapja magát aki a visszautasítástól fél. A kiállástól inkább. Jelen helyzet is mutatja, más helyzetben is szorongsz.


A szó szoros értelemben, ha le akarod küzdeni, akkor fittyet hányva félelemnek, odamész a csajhoz. Ekkor valószínüleg remegni fognak a végtagjaid, és ideges leszel, és látszódni fog rajtad. Számíts erre. Ez nem rossz, cukinak tartja, meg értékeli. A szöveg meg tökmindegy. Amint ott izgulsz ne nyomd el, ne teremts feszültséget, hogy ne látszódjon, ne szégyelld, add át magad az érzésnek ott abban a jelenben, szerintem szinte élvezni fogod. Legalább is, én így állnék hozzá a helyedben.

Ez a leküzdés, és sikerélménnyel zárul, és becsajozol, vagy ha nem is, akkor is örülsz, hogy kiálltál. És jó érzés volt kiállni.


Rosszabbik esetben kielemzed, halogatod, lemaradsz. Netán annyira kielemzed a helyzetet, vagy hozzászoksz, hogy elmúlik a szorongás, és bánod, hogy nem küzdöttél meg a helyzettel akkor, mikor még ilyen élménydús lehetett volna.

Ez olyan csinálod csinálod, nem, lemaradsz. A többi, hogy ezekhez érzelmileg ki hogy áll az részletkérdés.


Mondjuk még olvasd el mások válaszát is.

2014. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán félsz a kudarcoktól.Ez az élet része, ha valami nem jön össze az nem tragédiának kell felfogni hanem csak egy második próbálkozás okának. Szerintem...
2014. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!