Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? /151 centi és...

Miért van ez? /151 centi és 56 kiló vagyok/

Figyelt kérdés
Igazából engem csak az zavar,hogy a "magasságommal" basztatnak..Most kezdtem a gimit és minden haver meg barát úgy köszön nekem minden egyes szünetben,hogy "Szia Törpe!" És ez engem nagyon zavar.Általános óta cipelem magammal ezeket a beszólásokat..Akkor még tűrtem,jó poén volt,nevettem rajta,de most már elegem van.Mindennek van egy határa és Ők ezt nem tartják be pedig elmondtam nekik,hogy fejezzék be meg,hogy rossz poénok ezek,megbántanak vele stb..De ugyan úgy folytatják..Sokan mondták,hogy az alacsony lányok aranyosak,de ne hozzák fel minden egyes percben,hogy Én nem olyan magas vagyok mint Ők..Hogy tudnék visszavágni nekik,beszólni,hogy vegyenek vissza és álljanak le? 14/L

2014. okt. 4. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, mivel ilyen alacsony vagy, simán eléred a puhább részeiket lehajlás nélkül, úgyhogy boxold őket hason. De akár vissza is köszönhetsz úgy, hogy "Szia, Törpe", nyilvánvalóan a nemesebb szerveikre célozva.

Engem is bántottak bizonyos dolgok miatt általánosban, de mielőtt átmentem gimibe, megfogadtam, hogy soha többet. Így hát sokkal agresszívebben és dominánsabban kezdtem viselkedni. Ha valaki szívatott, úgy néztem rá, mint egy baromra, és nem szóltam hozzá. Ha valaki leállította a letöltésemet a gépen, mögé álltam, és egy jó vastag könyvvel istenesen fejbe vágtam. Ha a segítségemet kérték, kiröhögtem őket. Az ilyenek nem érdemelnek semmit. A normálisokkal rendes voltam. Nem nehéz kiszúrni a barmokat.

2014. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!