Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság átmenni az út egyik...

Bunkóság átmenni az út egyik oldalán lévő járdáról a másik oldalon lévőre, csakmert jön valaki szemből?

Figyelt kérdés

Néha amikor megyek a városban a járdán és látom hogy jönnek szemből, és még messzebb van azért, átmegyek az út másik oldalán lévő járdára, hogy ne kelljen a szemből jövő mellett elmennem. Azért csinálom ezt, mert elég rendellenes az arcom, és nem akarom hogy a képembe bámuljon. Nem akarom hogy valaki rajtam élvezkedjen.

De ez bunkóság? Nektek rosszul esne, ha valaki látványosan azért megy át, mert ti jöttök vele szemben?

Volt már olyan is, hogy miután átmentem, a velem szemben jövő is átjött, gondolom rosszat akart nekem és tudta hogy miatta jöttem át.


2014. okt. 9. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

üldözési mániád van


qrvára ne foglalkozz más véleményével

2014. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, arra mész, amerre kedved van, az viszont bunkóság ha azon élvezkedik valaki, hogy rendellenes az arcod.
2014. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság.

"Nektek rosszul esne, ha valaki látványosan azért megy át, mert ti jöttök vele szemben?" Elhiszed, hogy észre sem venném...?

2014. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság szerintem sem.

Én is átmegyek a túloldalra, mert furán járok és hát nem szeretem a nézelődőket és főleg a beszólókat.

2014. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, csak én nem merek átmenni.
2014. okt. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság. Sőt akár még hasznos is lehet, mert vannak olyan emberek, akik a kinézetedért képesek beléd kötni.
2014. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!