Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is van úgy néha az...

Veletek is van úgy néha az életben hogy egyszerűen döntésképtelenné váltok és nem t_djátok melyik utat válasszátok?

Figyelt kérdés
(Azért az alsóvonás, mert másképp nem engedte kiírni)
2014. okt. 11. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Velem sajnos nagyon nagykran elofordul. Es csak vacilalok,gondolkodom,merlegelek,aztan arra jutok,hogy nem jutottam semmire,csak meg tehetetlenebbnek erzem magam. Probalok az osztoneimre hallgatni,a megerzesimre,de valahogy nem vagyok ebben 'jartas'.Pedig jobb lenne.
2014. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Az elmúlt 25 év ilyen. Választási lehetőségek közül mindig a rosszat választottam.
2014. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez egy akkora szívás. Miért nem tervezhető néha a jövő? Utazásnál is ha útelágazáshoz ér az ember, ki van írva hogy melyik út hova visz, és térképen meg lehet nézni, hogy melyikkel jár jobban. Miért vannak az életben ilyen pillanatok, amikor se tábla, se térkép...
2014. okt. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!