Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ha ti oldalt válasszáto...

Csajok ha ti oldalt válasszátok el a hajatokat fürdés után vagy ha fésülitek hogy csináljátok azt hogy ne legyen olyan "lenyalt" szerű?

Figyelt kérdés
remélem lehet érteni

2014. máj. 15. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én régebben fejjel lefelé szárítottam, és úgy jó volt. amióta hosszú, azóta középen elválasztom, úgy szárítom és vasalom, majd utána húzok máshova választékot.
2014. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször nem szárítóm hajszárítóval, hanem hagyom, hogy magától megszáradjon.Van, hogy hagyom kócosan, ahogy áll, kicsit hátratúrva, így amikor megszárad, hullámos és dúsabb lesz. Vagy kifésülöm, oda teszem a választékot, ahová később is akarom, aztán a tetejénél alulról kicsit beletúrók és felfelé húzom, összetúrom a tetején, így nem lesz olyan lapos.

Ha szárítom, akkor vagy simán előredobom, vagy diffúzoros hajszárítóval az aljáról kezdem szárítani és tolom fölfelé.

2014. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs tartása a hajadnak akkor aztán bármit csinálhatsz vele, akkor se le tartása.

Üdv

Nem lenyalt hajú lány

2014. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarod ezt, pedig a az egyenesre vasalt lapos haj a trendi. Örülj hogy ilyen.
2014. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!