Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok-nők miért érzik...

A lányok-nők miért érzik feljogosítva magukat, hogy kérdés nélkül kapcsolgassák a férfi autórádióját?

Figyelt kérdés

A lányok-nők miért érzik feljogosítva magukat, hogy kérdés nélkül kapcsolgassák a férfi autórádióját?


Érdekes, a fiúbarátaim sosem nyúlkálnak hozzá, ellenben legyen párkapcsolat, vagy csak nőbarát, vagy nőismerős, a hölgyek simán és kérdés nélkül hozzányúlnak, ha nem tetszik a zeneszám vagy netán hangosnak/halknak vélik a zenét a kocsiban. Tegnap egyik barátommal is ezt beszélgettük és ugyanezekről a tapasztalatokról mesélt. Én se szoktam az ő kocsijában buzerálni a kapcsolókat, ő sem az enyémben. De bezzeg a nők. Okai?



2014. okt. 12. 08:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen probléma.Aki vezet az a főnök!
2014. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat :D
2014. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
hmmm ha nem tetszik a zene, miért nem kapcsolhatunk át? :)
2014. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Férfiként mondom hogy akinek ez nem tetszik, annak elmentek otthonról... Nálunk az kapcsolgassa a rádiót az autóban aki aki akarja, ha valakivel megyünk vagy valami és nem tetszik neki az adott zene akkor fogja és át vagy ki kapcsolja... max annyi kikötés szokott a vezető részéről lenni hogy most ne legyen bekapcsolva meg hogy a fixált adókat ne állítsa el senki... bár ha én vagyok más kocsijában akkor megkérdezem hogy zavarja-e ha bekapcsolom, vagy át, de engem mármint az én részemről ha a mi kocsinkról van szó nem igazán érdekel és nem tudom megérteni azt aki ezen kiakad...
2014. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

Azzal semmi bajom nem lenne, ha halkít a zenén, mert a túl hangos zene zavaró lehet.

Viszont csatornát váltani, kikapcsolni, bekapcsolni kérdés nélkül egyszerűen bunkóság. Ennek az a módja, hogy szépen megkérdezzük, hogy átkapcsolhatok e, ugyanis lehet, hogy a másik ember élvezettel hallgatja a zenét. Továbbá a rádió ura a vezető!

Amit írsz, az meg azért a nőkre jellemzőbb inkább, mert a nők egy igen jelentős részét semmi más nem érdeli csak önmaga.

2014. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"hmmm ha nem tetszik a zene, miért nem kapcsolhatunk át? :)"


Természetesen átkapcsolhatsz, miután erre engedélyt kértél. Ez szimpla udvariasság és jómodor kérdése.

2014. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Gondolom, valami jó zenét akarnak hallgatni. Illene megkérdezniük, de ha már nem teszik és téged annyira zavar, akkor kérd meg őket, hogy ne kapcsolják el, mert te ezt a zenét szeretnéd hallgatni.

Mondjuk ha az a bajuk, hogy túl hangos a zene, neked illik lehalkítani, azért attól, hogy a te kocsid, a te rádiód, ne menjen már szét a másik dobhártyája.

2014. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki, csak egy kérdés volt. Természetesen volt gyerekszobám, nyilván, ha valakit az autómba invitálok, akkor nem vagyok a terhére sem a vezetési stílussal, sem a zene megválasztásával. Nekem inkább csak az fura, hogy valaki nem is kérdez, hanem nyúl egyből. Én mindig megkérdezem, még vendégségben is, hogy pl ihatok egy pohár vizet vagy hasonló. Én sem autóban, sem lakásban nem szoktam olyan önfeledten kapcsolgatni meg nyúlkálni a házigazda dolgaihoz. Neveltetés kérdése...
2014. okt. 12. 11:39
 9/25 anonim ***** válasza:
nekem férfiismerősöm is van/volt ilyen, aki simán átállította a rádiót. A hangerő változtatásával nincs bajom, a csatornaválasztást meg illik megkérdezni, akár vezet az illető, akár utas...
2014. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Azert mert az en autom,en vettem,o vezet de a kocsi az enyem ergo kapcsolgathatok:-)))
2014. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!