Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy pszichopata...

Lehetséges hogy pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Itt egy személyes leirás magamról:

- Ellégé kishitű vagyok,de amit meg tudok tenni abban magabiztos

- Realista vagyok

- Nem szeretek senkit se "basztatni"(azaz ez most ebben a kérdésben a következőt kivánja kifejezni: Nem szeretek másokat "megalázni",ezért nem is szoktam)

- A barátaimmal barátian "piszkálgatjuk" egymást (ezt gondolom nem kell kifejtenem)

- Nem vagyok aggresszív,azaz nem szeretem a fizikai aggresszíót

- Nagyon félős vagyok,noha imádom a hororr játékokat,valószinüleg az izgalom miatt

- Nem szeretek kockáztatni

- Hosszútávon szeretek gondolkodni

- Sajnos szinte mindig máson gondolkozok,mert számomra igény van folyamatosan az információnak az áramlásának (de tudok könnyen tudok koncetrálni is,de akkor érzem jól magamat ha gondolkodhatok)

- Spórolós vagyok,ezt úgy kell érteni,hogy szeretem ha a minőség és a mennyiség egyensúlyban van,és nem szertem ha egy elektromos készülék feleslegesen van bekapcsolva pl.

- Sokszor ideges vagyok,de ez általában keveredik a szomorúsággal,és probálom nem kimutatni,noha attól még az vagyok

- Nem szeretem a macskákat,mármint azt,hogyha bennt vannak a házba. Meg aztsem ha túl sokan vannak,persze nem gond ha van 1-2.

- Imádom a baromfikat és a kutyákat(kivéve a kistestű kutyákat).

- A fizikai munkát részesítem előnyben

- Ha boldog vagyok,akkor is rövid ideig.

- A hobbim a dísznővénykertészkedés és a PC-n való "gamerkedés"

- Elővigyázatos vagyok,ezért felkészülök lélekben mindig a legrosszabbra is,hogy kisebb legyen a csalódás ha az bekövetkezik

- Nem szeretem ha miközben valamit csinálok,zavarnak közben.

- Nem jellemző rám a hazudozás annyira,noha voltak olyan időszakok hogy valamennyit hazudtam

Ezek lenénnek a legjelentősebb dolgok,esetleg ha valamire még kiváncsi lenne valaki,és segitene kideriteni a leirás alapján,csak hiányzik valami,akkor nyugodtan írja meg.

(Elnézést kérek a helyesírási hibákért)

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat! :D

(Kamaszkorban vagyok,14 éves férfi/fiú,ha ez jelent valamit a diagnózisban).



2014. okt. 11. 12:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá teszek,hogy az IQ-m 102-108-as(azaz 105) szórásban van,szóval nem magas. Ez is egy szempont.
2014. okt. 11. 12:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Ezeknek amiket felsoroltál semmi köze hozzá.
2014. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert egy pszichopataban soha nem merulne fel a kerdes h pszichopata e:-)))
2014. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
én valószínűleg szociopata vagyok, de te barátom nem vagy pszichopata :DD 14/L
2014. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezekből a jellemzőkből egy árva darab sincs, ami a pszichopatákra jellező. Mégis hogy merült fel benned egyáltalán, hogy az vagy?:D
2014. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a pszichopata ennek pont az ellenkezője :DD megnyugodhatsz :D
2014. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Itt egy kis frissités:

-Eléggé távolságtartó vagyok,nem szeretek nagyon ismeretlenekkel komunikálni

- Mindig felkészülök a legroszabbra lélekben

- Szeretek ritkán használt szavakaz használni,amelyek helyetesítik az adott szót

- A nőknél eddig biztosan nem volt nagyobb eredményem (párkapcsolatban,stb)

Sajnos nem ismerem teljesen saját magamat,így még lehet hogy fogom frissiteni.

2014. okt. 18. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Elolvastad egyáltalán a hozzászólásokat? Látszik hogy fogalmad sincs a pszichopata szó jelentéséről, mégis miért nem vagy képes leglább az ide vonatkozó Wiki szócikket elolvasni?

Ez a mélységes korlátoltság már nekem fáj.

2014. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam a wiki szócikket,meg az összes hozzá kapcsolodó cikket. Nem tenném fel a kérdést,ha nem tudnám hogy mi a jelentése,persze nekem némileg így is paradoxon de jobb biztos lenni ezügyben.
2014. okt. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!