Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú arcán van pár pattanás?

Figyelt kérdés

Én elég fehérbőrű vagyok, és van pár pattanás az arcom jobb oldalán.Nem sok és nem is nagyok, de mivel fehér a bőröm eléggé meglátszik.

Eddig ahány lány tetszett ,mindegyik visszautasított, és némelyik ismerősömtől vissza hallottam, amit beszéltek, és sokan azt mondták, hogy csúnya vagyok, mert pattanásos az arcom.Ha csak barátkozni szeretnék, akkor is van, hogy emiatt kikosaraznak..

Már teljesen padlón vagyok emiatt, hogy minden lány így vélekedik rólam.



2014. okt. 13. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a pattanás határozza meg hogy helyes vagy-e vagy sem. Lehet hogy a lányoknak nem tetszettél és kész , ha nem lennél pattanásos , akkor is még lehetsz csúnya .
2014. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél érte. menj el kozmetikushoz, illetve a szolárium leszáritja. :) ha erre nincs pénz, készits otthon pakolást 22/L
2014. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem tetszettem nekik, de a pattanás miatt is megszóltak.És ha nem is csajozni mentem oda, hanem csak szimplán barátkozni, akkor is ugyan ez.


Próbáltam már mindenféle krémet,arclemosót,tonikot,pakolást stb., nyomkodtam is és egyik sem segített túl sokat.Kozmetikuson lehet elgondolkozok..Mit csinál vele?Mert ha ugyanazokat a kenőcsöket,pakolásokat rakja rám, amiket már eddig is próbáltam, akkor eredménytelen lesz.

2014. okt. 13. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rohadt sok a pattanás az arcom és nem is vagyok szépfiú, de én mindig mindenhova vigyorogva megyek :D emiatt mindig "vissza"mosolyognak a lányok az utcán.

Nagyon fontos a kisugárzás :D

2014. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez miatt ne keseredj el.. Kit érdekel pár pattanás? Ez ne tegye tönkre az életed :D Attól meg hogy kikosaraztak a lányok..Van még sok sok lány akivel összejöhetsz,és lehet olyanok akiket egyáltalán ez nem zavar. Egyébként a krémek szart sem érnek,próbáld ki a sima Dove szappant,jéghideg vízzel!:) Akár naponta többször is. Lehet nem segít teljesen,de egy picit biztosan. Először a bőrödnek meg kell szoknia ezt,először ez egy picit lehet rossz,de utána ha hozzászokik a bőröd,szebb lesz. Én már egy ideje ezt használom és sokkal jobb mint a 10 milliárd forintos krémek,tonikok és pakolások. Puszi sok sikert!
2014. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!