Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak az én...

Miért foglalkoznak az én magánéletemmel?

Figyelt kérdés
3 éve jártam egy férfival. Nem tartott sokáig a kapcsolatunk, bántott, megcsalt, stb... ezt mindenki tudta a hátam mögött. Én jöttem rá, ezért kidobtam. Aztán a közös ismerősöknél nagyon durva dolgokat mondott rólam, amik nem voltak igazak, azóta sokan nem köszönnek, volt aki fb-n letörölt, van aki kerül stb... volt hogy bementem egy szépségszalonba és ketten össze súgtak, hogy nehogy szóba álljanak velem, stb... nem értem mit ártottam nekik, hogy ilyenek lettek. Ja és persze közben ők is el kezdtek kavarni a hátam mögött hülyeségeket. Vissza hallottam olyat nemrég, hogy örülnének ha elköltöznék innen. Nem értem hogy 3 év után mit foglalkoznak még mindig velem? Azt tudni kell, hogy az exem egy egoista, sznoboskodó munkanélküli... erre is persze utólag jöttem rá...
2014. okt. 14. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért foglalkoznak a tieddel, mert nekik nincs Illetve, ha van akkor pedig azért foglalkoznak a tieddel, mert addig is az övékkel nem kell. De légy nyugodt az övékkel meg mások foglalkoznak.
2014. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!