Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a csajok, nők, akik...

Azok a csajok, nők, akik minden nap más ruhában vannak, milyen sűrűn mossák ki?

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy egy nap használat után mosógépbe dob egy pulóvert vagy farmert, hanem később még felveszi...vagy feljegyzi, hogy melyik pulóvert, nadrágot hányszor vette fel? vagy mielőtt felveszi, megszagolja? Az egynapos ruhát, ha beteszi a tiszta ruhák közé, beveszi a szagot... szal nem értem...

2014. okt. 15. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
En ia minden nap tiszta màs ruhat veszek fel.pl 1 nadragot meg 2 szer fel veszem de a felsot pulcsit mar nem,ugyanis attol hogy az ember furdik minden nap de megis izzadunk fozunk vagy epp dohanyzunk,es a*szagok*elsoneke a felson erzodik. Tehat ajanlatos azt mosni vagy akkar obliteni.
2014. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Nadrágot 2-3 naponta, de felsőt minden nap, sőt, van olyan ha pl. főzök, akkor már kétszer. Bocsi, de másnap nem venném fel azt a büdös ruhát...
2014. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakran fél napra vagy, 1-2 órára megyek csak el. Nyáron minden nap tiszta felsőt veszek. Máskor attól függ. Vastag pulcsit viszont többször felveszem meg farmert is.

Általában kiteszem egy székre összehajtogatva, máskor vissza a szekrénybe. Pl egy nadrágnak úgy sincs szaga, felsőn is max a dezodor illatot érezni.


Nem dohányzom, otthon otthoni ruhában vagyok, így kaja szagú sem lesz.

2014. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt a ruhát, amiben leültem a vonaton és a metrón, illetve suliban(mindhárom elég retkes) tuti nem teszem vissza a TISZTA ruhák közé... Már ne is haragudjon meg senki, de ez rohadt igénytelen dolog. Persze, utána meg szaglásszam hogy hordtam-e már? Jesszus.

Szèkre teszem le összehajtva, de általában mindent egy használat után mosunk a kabátokon kívül, azt hetente. Egyrészt mert összeugrál a kutyus, másrészt meg másodszor fölvéve már nem olyan rugalmas.

2014. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!