Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti ilyen időben...

Csajok! Ti ilyen időben milyen ruhában mentek buliba?

Figyelt kérdés

Nagyon hideg és esős idő van, hétvégén jó buli lesz, de nem nagyon tudom mit vehetnék fel! Ti miben jártok mostanában szórakozni? Konkrétan le tudnátok írni, hogy meríthessek ötleteket? Nem nagy a bulizós ruhatáram, mivel ritkán jutok sajnos el, de vannak ruháim.

Köszi


2011. okt. 27. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok csaj, remélem nem baj.


Csizma (nem gumicsizma, hanem valami szexi darab), vagy feszülős nadrág, vagy vastag harisnya+szoknya (olyan rövid ami neked kényelmes még). Fentre valami feszülős cumó.


B változat: tök ugyan az mint nyáron, de veszel rá egy vastag kabátot. Ez akkor működik, ha fuvaroznak autóval és csak a buliban tipegsz, akkor viszont hibátlan.

2011. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én van mikor viszek váltóruhát is, vagy max egy hosszú gatyát és mielőtt elindulunk átveszem. De esetleg leggings, szoknyával vagy rövidnadrággal, csizma..felső az mindegy, gondolom kabát úgyis lesz rajtad :) Sose fagyok halálra, na jó télen a mínusz 20 fokokba azért kellemetlen, de leggings vagy gatya, esetleg mindkettő (gatya váltónak) és meg is van oldva :)
2011. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!Autóval mennénk, pár perc hideget kibírok :)

Bent a buliban meg úgyis meleg lesz. Azért írtam a kérdést, mert télen mégsem veszem fel a nyári ruháimat, vagy ti igen?

2011. okt. 27. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Szoktam látni olyan nőt, aki az átlag által "p*csakötőnek" nevezett falatnyi kis cuccokban van, pont mint amiben nyáron is, de ők tényleg azok a fajta cicák akiket a ház előtt beszállnak az autóban és a bejárat előtt szállnak ki, tehát fél percet sincsenek a hidegben és addig is vastag térdig érő kabát van rajtuk.


Ha ki akarsz menni egy percre is, akkor inkább vegyél fel valamit ami picit melegebb, felülre vehetsz olyat is ami nem takar annyira.


Tévedés, hogy ne lehetne szexisen öltözködni télen. A csizma önmagában nagyon szexi tud lenni egy testhez feszülő leggings, szoros nadrág vagy szoknya+harisnya igenis nagyon jól néz ki.

2011. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még autóval is mész akkor nyugodtan öltözhetsz lezserebben, én pl a nyári ruháimat is szoktam télen hordani buliban. Bent mindig nagyon meleg van, akkor már inkább hazafele fagyoskodok mint hogy szétizzadjak a tömegben (na ez guszta volt de érted :D)
2011. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csizma,harisnya,short,pánt nélküli felső ,pulcsi,
2011. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!