Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy "a részeg ember őszinte"?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez igaz vagy nem?
2014. okt. 19. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz!
2014. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút hülyeség.
2014. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkiből mást vált ki a részegség. Van, aki közvetlenebb, barátságosabb lesz, van, aki ellenségesebb, agresszívebb, tehát nem lehet ezt egyértelműen bekategorizálni, hogy aki részeg, az csak az igazat mondja minden körülmények között.
2014. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
A részeg ember nem tud értelmes mondatokat alkotni. :D
2014. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A gátlásosság általában megszűnik, tehát sokan kimondanak olyan dolgokat is, amit józanul nem mernének, ezért van benne valami, bár az is igaz, hogy sokan ilyenkor hülyeségeket beszélnek össze.
2014. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy írják. Ilyenkor jobban kimondja az ember a szavakat, de kb minden szót kimond ami eszébe jut. Ezért van az, hogy a részeg szerelmi vallomások után nincs folytatás.
2014. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A részeg ember őszinte, de nem úgy, ahogy általában az emberek gondolják. Az alkohol a sallangokat és a mázat oldja le az emberről, és megmutatja, az igazi énjét.
2014. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy ki találta ki ezt a hülyeséget, nem tudom, de nem sok esze lehetett. Én még anno, a bulizós korszakomban néhányszor becsíptem, de én akkor akkorákat lódítottam, hogy utána szégyelltem is magam. Ráadásul abban a felfokozott lelkiállapotban még olyanokat is jaj de nagyon szerettem, akiket valójában egyáltalán nem is kedveltem.

Szóval ebből szinte semmi sem igaz. Maximum annyi, hogy oldódnak a gátlások és könnyebben kifecseg az ember olyasmit, amit amúgy nem akar. De a legtöbbször inkább hülyeségeket beszél.

2014. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A környezetemben sajna sok a részeg, akik ki merik mondani a frankót, tehát szerintem igaz.
2014. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az őszintén kimondott dolgok méh nem feltétlenül igazak. Az, hogy valaki őszintén beszél marhaságokat, az csak egy dolgot bizonyít. Azt, hogy ez illető egy idióta.
2014. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!