Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utáloom a gyerekeket, mas is...

Utáloom a gyerekeket, mas is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
Kiskoromba a velem egykoru lanyok sokszor kikozositettek mert en fiukkal szerettem lenni,aztan nem reg a kutyamat leontottek vizzel a parkban csak ugy szorakozasbol,meg ledogoztek stb... :@ szerencsejuk,hogy nem nyultak hozza mert tuti hogy ott ver folyt volna . :@ masok szerint juuuj de cukiiik,artatlan lenyek... az igaz,hogy lenyek,de hogy artatlanok az nem xD fuj hanyinger kerulget. -.-
2014. okt. 21. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem különálló lények, nem is értem mi ez a kérdés. belőlük is felnőtt lesz, és a felnőttek is voltak gyerekek. neveltetés kérdése. sajnállak hogy ilyen helyen nőttél fel, én éppenséggel nagyon szeretem a gyerekeket, pedig velem is előfordult hogy szívattak kiskoromban. amúgy meg őket egyszerűbb ám még jobb irányba terelni, mint a bunkó felnőtteket. na én azokat nem bírom
2014. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A neveletlen gyerekeket én sem szeretem, és sajnos ilyenből van a legtöbb. De a jól nevelt gyerekek aranyosak.
2014. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen,ismerek olyat aki utálja őket.

Engem is piszkáltak,de nem utálom emiatt a gyerekeket mert nevelés függvénye hogy milyen lesz.Szóval én általában szeretem a gyereket,de nem mindet,pl a szomszédban van egy annyira idegesítő és nagyon idióta,értetlen,lassú felfogású,mindenkitől mindent hazavinni akaró 5 éves kislány,na őt pl utálom.

2014. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sem kedvelem őket. Sőt, idegesítenek.

29/N

2014. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is csak a sajátomat szeretem.

Sajnos nagyon sok a rossz gyerek. A minap a hipermarketbe és a helyi óvodába is láttam nagyon rossz gyerekeket, hisztiznek, toporzékolnak, a földhöz verik magukat stb. De azt is tudom, hogy nem a gyerek a hibás, hanem a szülő, aki neveli, vagyis pont hogy nem neveli. Én igyekszem a lehető legjobb neveltetésben részesíteni a gyermekemet. Szereti és tiszteli az állatokat, tudja, hogy mit szabad és mit nem. Nincs elkényeztetve.

2014. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek. Egy agymosótáborba kéne vinni őket és rendesen megnevelni mind. Kis szemetek.
2014. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítenek a neveletlen gyerekek. De nem utálom őket. A szülő tehet róla, ha egy gyerek nem tud viselkedni.
2014. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nektek is olyan hülye ostoba gyereketek lesz, mint ti, ha egyáltalán valaha véletlenül összejönne. Én a szüleiket utálom, meg titeket, sötétek
2014. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mi meg teged 8as valaszolo. :D :$ <3
2014. okt. 22. 15:40
 10/11 anonim ***** válasza:
haha, vicces vagy. neked nyugdíjasklubba kéne járnod, ott kevés a gyerek. sőt inkább börtönbe kéne menned, ott sincsenek gyerekek az tuti. biztos jól éreznéd magad nagyokos
2014. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!