Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk is ilyen szemetek vagy...

A fiúk is ilyen szemetek vagy csak a lányok?

Figyelt kérdés
Egy lány osztályba járok és nagyjából 19-20 évesek vagyunk , és ha már valaki egy kicsit csendesebb és visszahúzódóbb azt már egyből bántsák. Meg van egy lány aki egy kicsit olyan szerencsétlen , meg alapból nehezebben barátkozik és van ,hogy megalázzák. Meg , ha már kérdez valamit olyan nagyon bunkóan válaszolnak. Én is szerencsétlennek tartom de eszembe nem jutna ezért piszkálni. Inkább meg tartom magamnak vagy esetleg a legjobb barátnőmmel beszéljük ezt meg. Meg tudják , hogy még sosem volt pasija de direkt nyilvánosan ott az egész osztály előtt tesznek fel neki kínos kérdéseket.Amikor már elvörösödik annyira sajnálni szoktam. Azért azt hittem , hogy ennyi idősen már ki nőttek az ilyenekből és van annyi eszük , hogy már nem piszkáljuk ok nélkül a másikat. A fiúk is ilyenek vagy csak a lányok?

2014. okt. 21. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Amilyen társaságban eddig voltam, ott a fiúk nagy része megtartotta magának a véleményét. De ilyen idős korban tényleg illene már felnőni egy elvárt szintre.
2014. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
A lányok ilyenek általában... a fiúknál mindig nagy az összetartás
2014. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Azért amikor már elvörösödik igazán felszólalhatnál hogy most már hagyják békén.

Ha senki nem tesz semmit továbbra is ez lesz.

2014. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem ilyenek. A férfiak, lehetnek agresszívak, bunkók stb. de szórakozásból ilyen szinten ritkán van szivatás. Ez a fiatal nők jellegzetessége, pláne manapság, amikor normális szerény, okos, művelt lányt lehetetlen élőben találni. Maradnak az ilyen lelketlen libák.
2014. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már erre én is gondoltam , hogy igazán rájuk szólhatnék, csak sajnos én sem vagyok az a nagyszájú és félnék , hogy kiközösítenének , meg utána engem piszkálnának.
2014. okt. 21. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk a fiúk voltak ilyenek. A lányok nem bántották egymást.

Nem hiszem, hogy ez nemtől függő lenne. Inkább attól függ, hogy milyen társaságról van szó, milyen emberekből áll össze.

2014. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, kb általános iskola 7-8. osztály óta vannak akik ezt csinálják. Nemtől függetlenül. A csendes embereknek pedig meg kell tanulniuk kiállni magukért.
2014. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!