Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha a barátotok a szemetek előtt más lánnyal flörtölne?

Figyelt kérdés
Sajnos én ezt átéltem és amikor számon kértem rajta,azt mondta ő nem is flörtölt és nem is csalna meg, ,pedig csak úgy nyáladzott és én mintha ott sem lettem volna.

2013. dec. 12. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most a nagy kérdés, valóban flörtölt-e, és ő észre sem vette, vagy csak te láttad bele?


Első esetben közölném vele, hogy OK, flörtöljön, de tiszteljen meg azzal, hogy ne mellettem! Ha nem hagyná abba, ébresztőként én is hozzákezdenék...


Második esetben pedig önvizsgálatot tartanék.

2013. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pasiknak lételeme ez valahol. Amit meg is értek. De ha én is a párom mellett vagyok akkor alap,hogy nem tesz ilyet. Ha mégis először figyelmeztetem,hogy nem kellene. Ha tovább csinálja tuti belerúgnék kettőt.
2013. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálad mit takar a flörtölés?
2013. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ahogy néztek egymásra,ahogy dicsérgették egymást,stb.

Szerintem ez azt jelenti,hogy azt mutatja a másik lánynak, hogy én nem vagyok neki olyan fontos.

2013. dec. 12. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ahogy néztek egymásra,ahogy dicsérgették egymást,stb. "

Ez nem flört.

Túlgondolod és hisztizel

2013. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szemezés, önfeledt vihogás,dicsérgetés és érintgetés nem annak minősül?
2013. dec. 12. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
érintés már igen.
2013. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
adnak neki egy pofontot es elmennek :D
2013. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!