Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember tudja a Földön...

Minden ember tudja a Földön de maradjunk csak Magyarországnál, szóval mindenki tudja mi az a léggömb?

Figyelt kérdés

Másodállásban lufidíszítéssel foglalkozom es minden hétvégén megfordul számos lufi a kezemben,egyszer nagymamám mesélte,hogy régen nem volt léggömb ők is 40 évesen tudták meg mi az a színes felfújt akármi.


Kérdésem,hogy a 21. Században minden ember tudja mi az a lufi még a tanyasi idős parasztok is vagy van még aki nem tudja?



2014. okt. 26. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a Földön biztosan nem, gondolj Afrika vagy Ázsia szegény részeire, a természetben élő népekre, satöbbi.


Magyarországon nem tudom. Ha nagyon kötekedni akarok akkor nem mindenki, csecsemők, egyes elmebetegek, stb, de nyilván csak mentálisan egészséges felnőtt emberekre gondolsz. Közülük szerintem igen, de nem vagyok benne biztos.

2014. okt. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!