Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért lesznek tök...

Egyesek miért lesznek tök bunkók interneten amikor rossz kedvük van?

Figyelt kérdés

Ha olyankor beszélek velük pl. undok, flegma válaszokat adnak, meg tényleg nem is valami kedvesek.

Miért másokon kell kiélni a haragot meg a rossz kedvet?


2014. okt. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább élem itt ki, névtelenül, következmények nélkül, mint a közeli barátaimon, ismerőseimen következményekkel.

Továbbá amikor interneten beszélsz valakivel, nem látod magad előtt az adott személyt. Interneten ha valaki szimpatikus, azt az ember idealizálja, például ha egy aranyos lánnyal beszélgetek, akkor mindig szépnek képzelem el. Ha viszont olyan a személy akivel ellentétes az álláspontom, akkor a legrosszabb sztereotípiaként képzelem el, és az alapján válaszolok is neki.

2014. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem az ilyet, interneten kivül is ugyan olyan vagyok-mint itt:D
2014. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, velem is előfordul, hogy kissé ingerültebben válaszolok, ha éppen rossz a hangulatom, de ez nagyban függ a témától. Ha valakivel tök hétköznapi dolgokról beszélünk, akkor fel se tűnik neki, ha rossz a kedvem, csak abban az esetben, ha valami olyat ír, ami nekem nem tetszik, mert ilyenkor indulatosabb vagyok, könnyebben leszek ideges. Illetve az önsajnáltatás az, amit ilyenkor többnyire nem bírok elviselni, csak abban az esetben, ha valaki nem a "meg akarok halni" szöveget tolja. Ami igen gyakori, tekintettel arra, hogy alapjáraton szívesen meghallgatok bárkit, akinek gondja van.
2014. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az interneten, a valóságban is.
2014. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a valóságban is, de a neten jobban mert nem tudhatod kik ők.

maszkban könyyebben beszél az ember...

2014. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!