Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár kérdés 8-9 éves lányokkal...

Pár kérdés 8-9 éves lányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy történetet írok, aminek az elején a főszereplő 8-9 éves. Sajnos nekem nincs olyan közeli ismerősöm, akinek ennyi idős lenne a lánya. Akinek van ilyen korú gyerkőce, vagy sok időt tölt ekkora kislánnyal, tudna válaszolni pár egyszerű kérdésre? 1. Milyen magas és hány kiló? (bármilyen bizarr, ez is fontos lenne) 2.Mit szeret játszani, csinálni? 3. Mi az, amit nagyon nem szeret? 4. Felnőttek, vagy a kortársai társaságát keresi, ha a gyerekekét azonos neműjét, vagy mindegy neki? 5. Mennyire szófogadó, szabálykövető? Előre köszönöm mindenki segítségét!

2014. okt. 29. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésekkel kapcsolatban nem tudok segíteni, bocs. De ha nem illetlenség, megkérdezhetem, hogy miért kérdezed?
2014. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1, azt a kérdező már elmondta rögtön az 1-2. mondatokban. :)
2014. okt. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit szeret csinálni? Ez teljesen változó dolog, ebben a korban már elég jól körvonalazódik a gyermek személyisége. Persze, vannak általános jellemzők, a legtöbb 8-9 éves lány szeret babázni, mesét nézni, meg ilyesmiket.

A felnőttek társaságát nem szokta keresni, kivéve a szüleiét. Mi az, amit nagyon nem szeret? Tanulni. ;-)

Ebben a korban jellemzően az azonos neműek társaságát keresik, bár ez nem kizárólagos dolog.

2014. okt. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Várok még válaszokat :)
2014. okt. 29. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Magasságot és súlyt (azaz inkább tömeget :) ) innen olvashatsz le:

[link]


Semmi bizarr nincs abban, ha egy író tisztában akar lenni a karaktere fizikai jellemzőivel, még ha ebből egy szót sem oszt meg az olvasójával.


Amúgy meg mindenki egyedi, én elsősorban a karakter egyéni vonásaira koncentrálnék, és csak másodsorban arra, ami kevésbé lényeges, és így átlagosnak tekinthető nála. Persze ez a megközelítés-mód is szubjektív.

2014. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem a húgom 8 éves: 1.a magasságát nem tudom de kicsit túlsúlyos 36 kg(de magas) 2.nagyon szereti a Disney Chanelt mindent szeret rajta főleg a Violettát, játszani hogy felnőttnek játssza el magát stb. 3.sajnos nem szeret tanulni 4.inkább kortársait (lányokat) de szeret a figyelem középpontjában lenni 5.nem annyira szófogadó mostanában egyre szemtelenebb és nem hallja meg ha kérünk tőle valamit Remélem tudtam segíteni
2014. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2014. okt. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!