Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vízöntő lányokkal kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízöntő lányokkal kapcsolatban van valakinek bármilyen tapasztalata? Milyenek ők?

Figyelt kérdés
csak az írjon aki hisz ebben (am még én se döntöttem el hogy hiszek e XD csak kíváncsi vagyok)
2014. jan. 11. 03:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Furcsák és egyediek. Jólelkű vidám népség.
2014. jan. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én jól elvagyok velük, mert rák vagyok. Jól jön, hogy bárhol tudnak rám vizet önteni, így kellemesen érzem magam több óra szárazföldön töltött idő után is.
2014. jan. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
EZ VICCES!
2014. jan. 11. 03:54
 4/10 A kérdező kommentje:

am azóta találtam egy csomó ilyen kérdést lol, szóval mindegy

(de ezeket mért nem jelzi ki az oldal hasonló kérdésként mielőtt még elküldeném?)

2014. jan. 11. 03:55
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség

nem lehet általánosítani hogy aki x hónapban született az ilyen meg olyan

ne légy hülye

nyilván te is ismersz olyan embereket akik szöges ellentétei egymásnak de mondjuk egy hónapban születtek

hát pont ennyit ér ez az egész marhaság :D

2014. jan. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem szeretik a szexszet, és annak a formáit(orál, anál), furcsák, zárkozottak, nem tudnak bocsánatot kérni, mindenböl vitát fabrikálnak... Ex tapasztalat.
2014. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem szeretik a szexszet, és annak a formáit(orál, anál), furcsák, zárkozottak, nem tudnak bocsánatot kérni, mindenböl vitát fabrikálnak... Ex tapasztalat."


Ez csak egy személy....


Vízöntő vagyok....


Nem szeretik a szexet: ezt határozottan cáfolom! :D


Furcsák: nem érzem magam furcsának, a többiek gondolkodnak furcsán. ;)


Zárkózottak: részben igaz... fogalmazzunk úgy, hogy felületes kapcsolatokban nyíltan, felszabadultan bulizós, nagyvilági, de nem sokan ismerik igazán, mert falat húz maga köré. Aki átjut rajta, az ismeri csak az igazi énjét... és ez csak 1-2 ember... a többiek egy álarcot látnak.


nem tudnak bocsánatot kérni: de, tudnak... de csak ha meggyőzöd, hogy neked van igazad.


Mindenből vitát fabrikálnak: ez így, ebben a formában nem igaz. Csak ha valamivel nem ért egyet, ennek hangot ad, és elmondja, miért nincs igazad. De ha igazad van, egyetért.


A vízöntők alapból nyitott személyek, kicsit különcök, ezért be se lehet skatulyázni őket. Kb ennyi az igaz a horoszkópokból. És épp emiatt nincs olyan konkrét jellemző, ami igaz lenne rájuk.

2014. jan. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akit én ismerek, az a szexben rendkívül nyitott, szinte tabu nélkül gondolkodik, mindent kipróbálna.

Addig nagyon hűséges, amíg a figyelmét le bírja kötni a párja. Unalmas kapcsolatból hamar kilép.

Tud vitatkozni, de bocsánatot kérni is.

Alapjában véve nem féltékeny típus, de fel lehet benne ébreszteni a zöld szemű szörnyet.

Nagyon sokat ad, jólelkű, vidám. Nem önző típus, önmaga szükségleteit mindig a szerettei szükségletei mögé helyezi.

Karrierista, és általában meg is tudják csinálni amit elképzeltek.


Ez is csak egy személy, akit én ismerek, és a vízöntő horoszkópból ezek igazak rá. Neki van párja, már 20 éve, ő mérleg. Azt mondogatja a barátnőm, hogy a vízöntő csapongását, csak egy mérleg képes igazán elviselni, és kiegyensúlyozni.

2014. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt a szex terén zárkózottak, ezt abszolút cáfolnám, vízöntő nőként, nálam sokkal inkább az a probléma, hogy nem találtam még olyat, aki bírná mellettem a tempót és a fantáziából sincs hiány a vízöntőknél, sőt, pasikra is vonatkozik.
2014. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én vízöntő nő vagyok...Fura szokásaim vannak, kitűnök a többi ember közül, szexben zárkózott vagyok, szinte egyáltalán nincs rá szükségem..
2014. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!